Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadjam vagy ne? Hol jobb,...

Befogadjam vagy ne? Hol jobb, nálunk, vagy a kutyapanzióban?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősünk, akinek most sajnos egy olyan albérletben kell laknia, ahová nem vihet kutyát, ezért az ebet beadta egy kutyapanzióba(pár hétről volt szó akkoriban, de sajnos ez jóval hosszabb lett). Találtak egy másik helyet, ahol lakhatnak, de legkorábban két-három hónap múlva tudnak csak beköltözni, addig a kutya maradna a panzióban, ami iszonyú sokba kerül, és hát a kutyának se jó. Ezért én felajánlanám nekik, hogy addig mi befogadjuk a kutyájukat, amíg át nem költöznek a kertes házba. Csak mi egy pici udvarral rendelkező házban lakunk, és amíg dolgozunk, addig az eb egy kb. 4x5 méteres kertbe lenne "bezárva"(persze kutyaházunk van, eső ellen védve lenne). Az ismerős szerint a panzióban is csak egy kicsi kennelje van, ahonnan naponta egyszer kiengedik rövid időre futni, és arra gondoltam, hogy ennél még nálunk is jobb helye lenne, mert minden délután el tudnám vinni egy hosszú sétára, meg a kutya gazdája is gyakrabban tudna jönni hozzánk, mint a messzi panzióba. Mi a véleményetek, jobb helyen lenne így a kutya, vagy jobb -és biztonságosabb- neki a panzió?
2011. máj. 22. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
nem is értem, hogy miért tetted fel ezt a kérdést... szerintem egyértelmű, hogy jobb helye lenne nálatok.
2011. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy nálad! Szép tőled, hogy felajánlottad:)
2011. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp fogadjátok be. :) az még pénzbe sem kerül az ismerősnek és sokkal jobb is.
2011. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aki lakásban tart kutyát annak még 45*45 métere sincs :) Említetted, hogy egy jó hosszú sétára is vinnéd naponta, ami biztosan kárpótolni fogja a kutyust. Egyértelmű, a legjobb megoldás, ha magadhoz veszed pár hónapra az ebet. Mindenki jól jár vele, persze, ha Neked nem okoz nagy gondot.
2011. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nálatok lenne jobb helyen. Mondjuk egyezz meg a kutyatulajjal, hogy vegye meg neki a tápot, azért így neki is olcsóbb, nektek megvan, hogy mivel etessétek.
2011. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jobb helye lenne nálatok ez egyértelmű. Pénzileg is mert azért egy panzió tényleg nagyon drága. Még ha nektek jelképes összeget ad a kutya etetése mellett akkor is. Meg hozzátok le tud menni bármikor a kutyushoz. Szerintem nagyon kedves Tőled, hogy elajánlottad.
2011. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Csak megerősítés kellett, mert tényleg nem voltam biztos benne, hogy nem kicsi esetleg az a hely a kutyusnak, mert nagyon kicsinek tűnik ám! Meg remélem, nem lesz gond, hogy reggeltől délutánig magára lesz hagyva, bár néha ebédszünetben haza tudok ugorni :D

Köszi még1x!

2011. máj. 22. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak üldözési mániám van, de nehogy a végén végleg nálatok maradjon az a blöki. Persze, ha tudjátok vállalni, akkor semmi probléma.
2011. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Őszintén bevallom, én ezt se bánnám, mármint hogy nálunk maradjon a kutyus. De a gazdái nagyon szeretik, biztos vagyok benne, hogy amint a lakáskörülményeik engedik, magukhoz veszik.
2011. máj. 22. 19:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak nagyon vigyázzatok rá, nehogy kiássa magát a kerítés alatt például és séta közben is szökésbiztos hámmal/nyakörvvel vidd, mivel nem tudhatod mire indul be, mitől fél :)


És nagyon rendesek vagytok, hogy ellakhat nálatok a kutyus :)

2014. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!