Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól lehet fürdetni?

Mikortól lehet fürdetni?

Figyelt kérdés

Most 2 hónapos /bichon havenese /

Ma kaptam,ma még nem evett semmit,vagyis mióta itt van vagyis, de adtam neki egy nagyon pici sült húst,azt evett de tápot nem.Mit adhatnék neki?

Ja és mit tegyek,hogy ne unatkozzon? Olyan lelki ismeret furdalásom van ha ránézek,most pl. az ágyon fekszik és olyan unottan néz ide-oda.Azt szeretném ha jól érezné magát.Ma a egész nap kint volt velem az udvaron,szóval nem csak egész nap feküdt,de akkor is. :(


2011. máj. 22. 19:51
1 2
 1/16 xnorkax ***** válasza:

Milyen tápot adtál neki? A tenyésztő nem adott induló csomagot? Ezeket a kérdéseket neki kellett volna feltenned. :)

Játssz vele sokat, biztosan meg van még szeppenve. Ne várd, hogy órákig bírja majd, mivel még nagyon pici.

2011. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De adott tápot,azt hiszem Pedigree,azt adtam neki én is.Sőt még vízbe is tettem,mert még foga sincs hát ha úgy eszik de még úgyse :(

Csináljak neki valami bébi ételt?Csak miből?

2011. máj. 22. 19:55
 3/16 A kérdező kommentje:

Ja és igen,mikortól szabad fürdetni?

Köszönöm szépen

2011. máj. 22. 19:58
 4/16 xnorkax ***** válasza:
Pedigreet semmiképpen se adj neki!!! Az egyik legrosszabb táp. Egy bichon nem eszik annyit, hogy anyagi csődbe juttasson, ha prémium tápot veszel neki. Vegyél neki valami jót... Acana, Orijen, Pro Plan, Royal Canin, ilyenek. Nincsenek fogai? Ennyi idősen már bőven fogzásnak kellett volna indulnia... Biztosan 8 hetes?
2011. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 xnorkax ***** válasza:
Ennyi idősen ne, max három hónapos kortól. Miért fontos?
2011. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Szia, nem akarlak elkeseríteni, de ha nincs foga, akkor nem 2 hónapos, kisebb, valószínű még anyatejes volt. Csináld azt, hogy 1dl tej, 1 dl víz keverd össze, főzd fel, majd tegyél bele tápot, hagyd hogy megpuhuljon, mikor puha lett, akkor turmixold össze, úgy add neki. Szeretgesd, játsz vele, labdával,fel fog oldódni. Fürdetni én 8 hetesen megfürdettem őket, de ők tényleg 8 hetesek voltak.

Várj még vele 2 hetet legalább.

Táp: ne pedigreet adj neki, sz egy nagy kalap .... . Vegyél minőséi tápot, nekem yorkim van, ők születésük óta Acanát esznek, 3-an esznek meg heti 1 kg, szóval 1 kutya nagyon keveset eszik, ezen nem kell spórolni. De ha nem is acanát, akkor is minőségi tápot válassz(hills, eukanoba)

Lehet, hogy este nyüszíteni is fog, nem kaptatok valami rongyikát, mert annak anya, és tesó szaga van, és megnyugszanak tőle.

2011. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Oké,akkor veszek neki holnap valami jobbat.Vannak fogai csak nagyon picik,olyan mintha nem is lenne.A fürdetést azért kérdeztem,mert belement egy pocsolyába és tiszta sár lett a lába,persze megtöröltem de mégse ugyan olyan ha megfürdetném,persze nem most majd mikor már 3 hónapos lesz.

Köszi.

2011. máj. 22. 20:05
 8/16 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm akkor inkább tényleg veszek valami jobb tápot neki.Csak egy játékot kaptunk ami az övé.Remélem,hogy hamar be fog illeszkedni.Még egyszer köszi.
2011. máj. 22. 20:07
 9/16 anonim válasza:
20:05 vagyok, kb 5 hetes korba kezdenek el fogzani, akkortól kell a hozzátáplálás is, mert anyucit utána harapják, szóval kb 6 hetesek lehettek max. Oltások? kiskönyvbe mi van?
2011. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 xnorkax ***** válasza:
Hát, téged jól átvágtak. :/ Tenyésztőtől vetted?
2011. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!