Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felháborító! Mit gondoltok erről?

Felháborító! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Az egész Taiwanban történt 1 napja,

[link]


Itt részletesebben:

[link]


2011. máj. 22. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Úristen,normális az ilyen?:'(

Őt kellet volna oda kötni!

Szegény kutya!

2011. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
JAAAAAAAAJJJ NEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!könnyes a szemem:(
2011. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Minikitty ***** válasza:

X"( X"( X"(

Ennél többet nem tudok hozzáfűzni. X"(

2011. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
A f@szért kell ilyeneket belinkelni? Mi a célod ezzel? Egy normális ember nyilvánvalóan elítéli az ilyeneket.
2011. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem bírtam végignézni :( Az előbb bezabáltam, és 10 mp után kikívánkozott a fokhagymás csirke, és a csokis mogyoró... Remélem valaki följelenti ezt az állatot, és életfogytiglant kap! Rohadt szemét!!!
2011. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A szemeim könnyben..és szegény kutya még él!!! Ha ott lettem volna a helyszínen lelövöm azt a mocskot!!

Bocsánat, de ez a véleményem...szegény állatok!!

2011. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Te ezzel töltöd a napjaidat, hogy a világhálón keresgélsz, milyen filmeken lehet felháborodni?

Tele van a világ aljas dolgokkal.A videó tulajdonosának most nő a mellénye, mert milyen sokan megnézik a filmjét.

2011. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem birtam vegig nezni.

Ilyen esetekben engem az emberek közönyössége haborit fel a legjobban.

Sok ilyen video jatszodik nyilvanos helyen es senki nem lep kozbe, nezik, szornyulkodnek vagy eppen rohognek, lefimezik es ennyi.

En mindig kerulom a balhekat, nem vagyok se bator, se kemeny, de egy ilyen melett nem tudnek elsetalni.

2011. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mocskos férgek,eleve attól hányok hogy kutyákat esznek és minden mást is nem hogy EZ!!!!!!!!!!!!!!EGY IGAZI NYOMORÉK!!!!!!!
2011. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Izetlen ROHADT PARASZTOK, az ilyeneket kéne odakötni, nem, nem vagyok rosszul, csak szétvet az ideg!!!!!!!!!!!!!!!!

Szegény kutya, úgy sajnálom!! És nem tudja megmondani hogy fáj!! Jó hogy nem Gyerekeket kínoznak!! Ugyanúgy védtelen, esetlen!!!? Ja tudom!! Azért mert a gyerek visít mint a fába szorult féreg, szegény kutya meg nem tud beszélni!!!


Egyébként meg ennyin erővel már csinálhatnák egy gyerekkel is, nem tudom hogy egy kutya mennyivel rosszabb egy olyan gyereknél, akiből mondjuk gyilkos lesz.... Ezeket NEM ÉRTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!