Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden gazdi, te melyik...

Golden gazdi, te melyik kennelből vetted a goldid?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egy híres kennelből vettem Pajtit, hanem egy ismerőstől. Rendes tenyésztő amúgy, szűrések, minden megvolt, de nem nagyon járt a kutyákkal kiállításokra, nem volt olyan sok eredmény, és így nem is voltak olyan drágák a kiskutyák.
2011. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legjobb kennelek érdekelnek?

Strawberry Goldens, Gáláns, Velvet Charm, Sunnyfield's, Bonett Bride, Famous Family, Erdőskerti, Golden von Schwartz, Shamrock, Wind Lovin, Shining Gold.

Ezek olyan tenyészetek, ahonnan egészséges, gyönyörű kiskutyát vehetsz, és a tenyésztők lelkiismeretesek, kedvesek. Szerintem ezek közül bármelyik helyről veszel is kutyát, nem lesz vele problémád.

Az én kutyám a Mariannehouse-származék, egyalmos tenyésztőtől külföldi papától, ő is tökéletesen rendben van.

2011. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is egy ismerőstől vettük, de először innen(Golden von Schwartz) akartuk megvenni a kutyusom:)))
2011. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindhármótok válaszát!:)


Örülök, hogy az összes goldi egészséges és jól van!:)

A Pajti egyébként nagyon aranyos név.

2011. máj. 26. 13:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Filmből vettem. Szájkosras kosaras, és az utófilmei, kölykeivel a "Pajtikkal" (nagypályás kiskutyák, hókölykök)
2011. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!