Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullmasztiff mellé Bordeauxi?

Bullmasztiff mellé Bordeauxi?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Nagyon szeretnék egy Bordeauxi Dogot venni Bullmasztiff kutyusom mellé. A bulmaci kan, ezért szukát szeretnénk, hogy ne legyenek viták, de természetesen a bordeauxi ivartalanítva lesz fél éves korában. Személyes okokból és tapasztalatokból várok addig. A kérdés az lenne, hogy milyen a bordeauxinak a természete, úgy tudom hasonlít a bullmasztiffra, de szeretnék olyan embereket meghallgatni akiknek van ilyen kutyájuk. Sokat olvastam róla, de a személyes tapasztalatok, vélemények mégis csak többet érnek. Előre is köszönöm. (a bullmasztiffom is kinti-benti kutya, de inkább bent szeret lenni, a bordeauxit is így szeretném tartani.)
2011. máj. 23. 12:10
 1/1 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Viselkedése nem nagyon különbözik a bullmasztifétől, de viselkedésének jellege se nagyon tér el.

Szerintem meg nyugodtan vehettek kant, mert a két kutya közti korkülönbség megalapozza a végleges rangsort.

Így következetes neveléssel nagyon szép kis párost lehetne összehoznotok.


Sok sikert!

2011. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!