Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet elvinni kozmetikába?

Jó ötlet elvinni kozmetikába?

Figyelt kérdés

Van egy mudi kanom, 1.5 éves. Még nem volt fürdetve, mert téli kiskutya volt, 1 éves koráig meg nem akartam. De kefélem a szőrét rendszeresen. Persze neki nem lehet minden héten, mert kimegy belőle a göndörség, de gyönyörű a szőre. Tényleg, csillog, mikor rásüt a nap. Viszont most arra gondoltam, elviszem kutyakozmetikába, mert igencsak vedlik. Itthon pedig az én kis keféimmel nem tudom szépen kiszedni az elhalt szőröket. A kozmetikus 4000Ft-ért vállalta el. Fürdés+kefélés.

Jó ötlet szerintetek elvinni egy mudit kozmetikába? őket is szokták? Mert szerintem most szüksége van rá, csak nehogy kiröhögjenek. Mert juh-tartó rokonaim nem hordják kozmetikába a mudikat...


2011. máj. 23. 13:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Ő lenne az :)) : [link]
2011. máj. 23. 13:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vidd el, ártani nem árt a kutyának. A kozmetikus jól kifésüli belőle az elhalt szőrt, átfürdeti, és akkor a kutyus is jobban érzi magát.
2011. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LN09 ***** válasza:
Ha te úgy érzed, hogy neki jót tenne a kozmetika akkor mindenképp vidd. Gondolom nem havonta fogod hordani :@ Szép kutyus!
2011. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Mivel most nincs munkám, egy Republic -koncertet, és egy állatkerti látogatást hagyok ki miatta, hogy ki tudjam fizetni...

2011. máj. 23. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
500ft egy jó nercolajos kutyasampon.Aztán szépen nekiállnál megfürdetni,meg kifésülni.Én nem pazarolnák 4000ft-ot olyanra amit magam is megoldok.Emberi fésűvel is szépen ki lehet bontani fürdés előtt.
2011. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LN09 ***** válasza:

Ezzel sokan vannak így, hogy a kutya miatt maguktól vonnak meg dolgokat. Nálunk is sokszor van így. Most kapott oltást, chipet, kullancs-bolha nyakörvet, a táp is prémium ami nem olcsó, és még sorolhatnám. De miatta megéri!

Mi azért nem megyünk nyaralni, mert ahova mennénk oda nem lehet kutyát vinni ( egyszer volt gondja belőle más kutyával a tulajnak és azóta általánosít, hogy minden kutyával baj lesz ). Mondom akkor így jártál, nem megyünk.

2011. máj. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


végül is elvittem, 3000Ft-ot kért a csaj, de nagyon jól megcsinálta. Nem akartam, hogy az első fürdése rossz élmény legyen, jobb volt, ha egy szakember csinálja. Nagyon jól tűrte, csak olyan szemekkel nézett végig, hogy "mentsetek meg!"

Nagyon sok fésűvel/kefével próbáltam itthon, de az nem volt elég. Az a lényeg, hogy szép lett, és a megbeszélt 4000Ft helyett 3000Ft volt, 1.5 óra alatt kész is lett!

2011. máj. 26. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!