Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyákon alkalmazható a panzi...

Kutyákon alkalmazható a panzi pet piret mix? és ha igen akkor hány hónapos kortól? A csomagoláson rajta van, hogy bolha, kullancs, és még nem tudom mi ellen.

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekünk porban van meg a panzi piret mix, hát aránylag jó, a kort nemtom, mikortol lehet...
2011. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nekünk is por van..

6 hetes kiskutyáknak lehet adni?? mert nagyon bolhásak:((

esetleg más megoldás?

2011. máj. 23. 20:16
 3/11 nory0722 ***** válasza:
81%
NEMNEMNEMNEM! Ne fújd rá,kérlek! Az én beagle-mnek feldagadt tőle a háta. Elvileg rájuk lehet tenni,de én nem javaslom! Inkább vegyél insecticide 2000-ret,drágább,de sokkal jobb. Ezt bárhova fújhatod,csak természetes alapanyagokból van. Nekünk 2kutyára 1évig tartott egy fél literes,így 1000 ft volt egy évre egy kutya bolhátalnítása. Én mondjuk mindent befújtam vele: fekhelyet,házat,tálak alatt,így a hangyákkal sem volt gond. 2hetente érdemes befújni vele,ha pedig bolhás a kutya,úgy csináld,hogy befújod,rajta hagyod 3napig,utána megfürdeted(lehetőleg bobi bolhairtó samponnal),és megint befújod(utána már elég 2hetente). Még annyi,hogy nem csak simán befújni kell,hatásosabb,ha bele is dörzsölöd. Főleg a hónalj alatt,a fültőnél és a lágyékánál szoktak bolhák lenni,így mindenhova alaposan dörzsöld bele.
2011. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
alkalmazd nyugodtan, csak oda tedd, ahová írják, nehogy lenyalják.
2011. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bár igen, nem a korral van gond, hanem a minőséggel :D
2011. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 nory0722 ***** válasza:
Szerintem ezt kölyökre is rá lehet tenni,csak az a lényeg,hogy az anyja ne nagyon nyalja le róla,mert akkor semmit nem ér. Így macskáknál ez nem hat.
2011. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
most rá fújjam?vagy ne? attól félek, hogy valami bajuk lesz tőle:((((((((
2011. máj. 23. 20:30
 8/11 nory0722 ***** válasza:
Hát az uncsimék kutyájának nem lett baja tőle,nekünk viszont kalciumos kezelés kellett. Én nem ajánlom,de te tudod. Szerintem a másikkal jobban jársz. Ha a minőségét nézed,meg a mennyiségét,még majdnem ugyanolyan ára van.
2011. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

permetrin van benne,ha allergiás rá a kutya,akkor gáz lehet belőle.Az enyémnek kihullott a szőre ott,ahol permetrines cseppet kapott.Szerintem először csak kis felületen próbáld ki,és ha nincs allergiás reakció,csak akkor használd az egész kutyán.

Az insecticide 2000 pedig nem természerets,ugyanúgy permetrin a hatóanyaga,mint ennek.

2011. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

találtam neked egy bolhaírtó sampont,amire az van írva,hogy minden életkorban használható:


[link]

2011. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!