Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények az ebadóról?

Vélemények az ebadóról?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó ötlet ha újra bevezetik, vagy ennek hatására még több kutya kerül utcára?
2011. máj. 23. 20:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/151 anonim ***** válasza:
71%
az ebadónak örülök, a fülvágásos f.szságnak nem.
2011. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/151 anonim ***** válasza:
100%
mesélnétek róla? mi ez a füles dolog?
2011. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/151 anonim ***** válasza:
95%
Nem értek egyet. Azt a pénzt másra költeném a kutyával kapcsolatban. Nem mindenkinek van annyi pénze, hogy még ez is kijöjjön belőle, de ettől még joga van kutyát tartani, hisz mindent meg tud neki adni, csak van egy határ. Az nem lenne állatkínzás ha emiatt sok kutyát elvennének a gazdától, akit szeretnek? Dehogynem.
2011. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/151 anonim ***** válasza:
100%
Ebadó?? És mégis mennyi adót kéne a kutya után fizetni??
2011. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/151 anonim ***** válasza:
66%
Baromságnak tartom az ebadót, helyette a kutyakaják árába kellene beépíteni a dolgot. Így az iylen nagytenyésztők, meg minőségi tápvásárlók akik a kutyákból élnek, többet fizetnének, és így lenne fer..
2011. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/151 anonim ***** válasza:
100%

Amúgymeg kiváncsi vagyok mikor jön már a szexadó, minden aktus után adóüt kell fizetni..


Mikor gyujtják már fel azta rohadt parlamentet?

Most komolyan!

2011. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/151 anonim ***** válasza:
96%

[link]


Az ivartalanított és a menhelyről befogadott kutya után nem kéne fizetni, illetve az adó felét "visszaforgatnák", az ivartalanítást és a chipezést finanszíroznák belőle. Szerintem alapjáraton nem rossz ötlet, bár a részletekbe nem látok bele.

2011. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/151 anonim ***** válasza:
71%

Ha ivartalanítod a kutyádat, és chipet is rakatsz bele, nem kell fizetni. Ez kb 30.000 Ft. Szerintem aki kutyát vállal, kell ennyi pénz néha félretéve, tekintve, hogy egy műtét ára is itt kezdődik. PL. az én kutyusom szétvágta a lábát, hopp 35. ezer ft.

Egyetértek vele teljes mértékben. Legalább az "aljanép" nem vállal kutyát, akinek még a legolcsóbb tápra sincs pénze, és lűncra verve tartja a kutyát a saját sz@rában...

2011. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/151 anonim ***** válasza:
100%

Kb semmi értelme.Most komolyan , ha a chipeket nem ellenőrzik akkor hogyan lehetne ezt betartatni ? Hát sehogyan.Majd ha vidéken is ellenőrizgetik a gazdákat és a kutyáját hogy van-e benne chip , onnantól kezdve lehetne elgondolkodni az ebadón addig meg csak a normális kutyatartók szívnának vele akik regisztráltatják a kutyájukat.(Mivel csak rajtuk lehetne behajtani)

Amúgy nem találom hülyeségnek , de a mai viszonyok mellett értelmetlen lenne.

2011. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/151 anonim ***** válasza:
77%
Ja, szerintem meg jogom van eldönteni, hogy akarom-e ivartalanítani a kutyám, amíg nem elletem és nem beteg... Meg mondjuk a 11 éves kutyám sem szeretném már elaltatni egy műtét kedvéért, én kérek elnézést... Nem kényszeríteni kéne az embereket hanem fejleszteni a kutyás kultúrát meg a feltételeket... Nem az ivartalanítással van bajom, csak ne más kényszerítsen már. Ettől csak több kutya fog szenvedni akiket kidobnak vagy elvesznek...
2011. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!