Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harapásnyomot hogyan?

Harapásnyomot hogyan?

Figyelt kérdés
Ma játszottam a kutyámmal és valahogy, magam sem tudom, hogy, megharapta az arcom. El kellene tüntetnem, alapozóval próbáltam, ugyanúgy látszódott a fognyoma. Mivel lehetne még, vagy hogy?
2011. máj. 24. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ne eltüntetni akard, hanem fertőtleníteni. És amíg nem gyógyul be teljesen a seb, addig semmi kozmetikumot ne tegyél rá. Talán orvosnak is meg kellene mutatni.

Egyébként szándékosan harapott beléd, vagy csak megkarcolt a fogával?

2011. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
már lefertőtlenítettem meg minden, be is van oltva a kutyám, most már csak eltüntetni kellene, alapozóval próbáltam már:(
2011. máj. 24. 14:20
 3/15 anonim ***** válasza:

Először is, be volt oltva?

Másodszor, lefertőtlenítetted?


Ha nincs beoltva, akkor irány a doki...már mint a tied. Amúgy, ha be van oltva, akkor csak annyi a lényeg, hgy a kutya,megfigyelhető legyen.

Egy telefon a körzetinek azért nem ártana...


Üdv!


ui.: ne fedd el, a seb jobban gyógyul ha nincs semmivel se letakarva

2011. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
am csak a fognyoma látszik
2011. máj. 24. 14:21
 5/15 A kérdező kommentje:
seb nincsen, csak fognyom
2011. máj. 24. 14:21
 6/15 A kérdező kommentje:
és nagyon el kellene tüntetnem, hogyan??
2011. máj. 24. 14:24
 7/15 anonim ***** válasza:

Ad egy, ne tegyél rá semmit, ne akard eltüntetni! Hagy gyúgyuljon...szégyen az?, nem! Ne másoknak akarj megfelelni.

Ad kettő, neveld úgy a kutyádat, hogy veled nem bánhat úgy, mint egy másik kutyával!

Ergo nm használhat fogat, nem csipkedhet vele, és nem is bökdöshet. Mert elvileg Te vagy a falkavezér. Ha ezt csinálja, és hagyod, át akarja venni a falkavezérséget, és azt nem szabad. A kutyák amikor játszanak azért bökdösnek, és csípnek fogheggyel, mert ez a dominancia harc. Viszont csapj az orrára, mert emberrel tilos! Továbbá bökdösd vissza!!!

És nézd a kutyákkal suttóg a national geography-kon, hátha ragad rád a kutyanevelésből!!!

Teperd le a földre, és fogd le addig, mig meg meg nem nyugszik teljesen, mig ellenkezik bökdösd 3 ujjheggyel. Addig csináld mig nem győzöl, mig nem nyugodt, vagyis amig feladja, ezzel rögzíted neki hogy te vagy a főnök!

2011. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az alapozó tökéletes.Gondolom konkrét valakik elől akarod titkolni,nehogy a kutya szoruljon?
2011. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
este családi bulira megyek és fényképezés is lesz, ezért kellene eltüntetnem mindenképp
2011. máj. 24. 14:36
 10/15 A kérdező kommentje:
az is benne van ige, de alapozóval sem sikerült:(
2011. máj. 24. 14:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!