Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért, honnan és milyen...

Mennyiért, honnan és milyen fajtájú kutyát vetettek? Tenyésztő vagy szaporítótól vetted? Megszívta e bármelyiknél is? Mennyi idős most a kutyád?

Figyelt kérdés
Nem akarok pofátlan lenni csak hogy milyen árban van mostanság a fajtatiszta kutya
2011. máj. 24. 14:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Jesszus, erre van az internet! Megnézed a fajtákat, ami tetszik utána olvasol hogy kell tartani, majd tenyésztőt keresel!!!!
2011. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Írd be itt a gyakorikérdések keresőbe, hogy mi-mennyi-miért, nagyon lerágott csont már.

Röviden:

Tenyésztőtől ->Fajtatiszta -> kb 100k és fölfelé HUF

2011. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb kutyám 80 ezer volt a legdrágább 265 ezer. Minden kutyám tenyésztőtől van.
2011. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdezem hogy azt vegyem amelyik a legolcsóbb hanem csak kíváncsiságból kérdeztem
2011. máj. 24. 14:35
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
60 ezerért vettem "akciósan" szaporítótól. Megszívtam, igen. Szerencsére nem annyira, hogy szenvedés az élete, de elég sok pénzembe került, hogy normális egészségügyi állapotba kerüljön.
2011. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

tenyésztőtől 120e és 100e, nem szívtam

korábbi kutyám 10e szaporítótól, többféle genetikus defektus, köztük sajnos súlyos diszplázia is :(

2011. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Tenyésztő 80 e és megszívtam.
2011. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%
én a goldenemet 15-ért vettem. igen, szaporítótól. még egy ilyen gyönyörű, imádnivaló kutyát nem láttam. nem akarom versenyeztetni, meg kiállításokra hurcibálni, úgyhogy én teljesen meg vagyok vele elégedve.
2011. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 skarma ***** válasza:

Nem tenyésztő, se nem szaporító (onnan sose vegyél kutyát!!)

Egy munkakutya kölykei közül választottam, 20.000-ért.

Mudim van, és bár a szocializációja nem sikerült túl jól, annyira hűséges, bújós, és édes, hogy nála aligha találok jobb kutyát. Most lesz 3 éves.

A mudi igazi egygazdás kutya, és fontos neki a gazdi közelsége. Ha ezt tudod értékelni és van időd társaságba hurcigolni a kutyát az első hónapokban, akkor vegyél mudit.

2011. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az 1. kaukázusinkat tenyésztőtől vettük, de ingyen kaptuk, mert anyukám kolléganője és ismerték egymást. A 2. kaukázusit szaporítotól 20000ért. De semelyik nem volt rossz fogás, gyönyörűek ( bár a szaporítótól vettnek, a hasán rasztás a szőre, de hogy miért?????) és okosak.Az 1 6éves, a második 2.
2011. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!