Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a lenti...

Mi a véleményetek a lenti collie kennelekről?

Figyelt kérdés

Ezekre gondolok:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]

8. [link]

9. [link]

Egy-egy oldalt megnézve ezek közül, néha a "nem tetszik annyira" érzés fogott el.

Nektek mi a véleményetek ezekről?

Köszönöm!


2011. máj. 24. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
ha "nem tetszik annyira" érzésed van ne vegyél kutyát onnan. Én mindet ismerem személyesen, tudom ki korrekt ki nem, és azt is, hogy kinek a kutyái hordoznak nem éppen publikus betegségeket...én a Marrow, Kőakói, Kisalagi, Silver Dream kennelt tudom neked ajánlani. De én a Marrowból vennék ha kellene most kutya..
2011. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
off: mi a különbség a collie és a skót juhász között, mert nekem ezek a cukipofák tisztára olyanok, mint Lessie. Bocsi h eltértem a tárgytól.
2011. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
semmi:D a kettő egy és ugyanaz! Lassie egy collie ( a könyvben tricolor a filmben sable)
2011. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2011. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a Silver Dream-ből max a Rineweld-ből vennék kölyköt. Én merle mániás vagyok, és náluk szépek. As ilver dream-mel már régóta szemezek, első körben tuti őket keresném fel.
2011. máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Silvereseknek én is írtam, de sajnos náluk olyan színváltozatú kiskutya mostanában nem várható, amilyet én szeretnék. Szóval őket így kiesnek. :(
2011. máj. 25. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!