Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztők! Nyakörv jelöléskén...

Tenyésztők! Nyakörv jelölésként a kiskutyákra?

Figyelt kérdés

Honnan tudtok beszerezni olyan vékony, állítható színes kölyöknyakörveket, amivel már pár hetesen meg tudjátok jelölni a kicsiket?


Mindig nézem, hogy viselik a nyakörveket, a mostani almom pedig teljesen homogén, így gondban vagyok.


2011. máj. 25. 13:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem sima szalag is megteszi jelölésképp:)
2011. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jó ez a szoktató nyakörv, de annak idején nagyszüleim a kölyköknek vékony szalagot tettek a nyakukba, általában pólóanyagból. ez mindig bevált, bár esett le néha a nyakukbol, de azért megjegyeztük őket.
2011. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez jó amit találtál, ha minden simán megy 8-9 hetes korukig állithatóak:) Mondjuk nekem a vehemensebbek elhagyják, de addigra már az ember megismeri ki kicsoda:))))))
2011. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Általában én is megismerem, ki kicsoda, de most 4 szuka, 5 kan és mind egyszínű, a típusuk is rettentően hasonló :) Úgy hogy bajban vagyok :)
2011. jún. 20. 05:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!