Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féreg hajtótól? Vagy vigyem...

Féreg hajtótól? Vagy vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
3 napja kapta meg a kiskutyám az első féreg hajtóját ma viszont kiköpködött v mit, néztem: féreg. Az ürülékébe nem volt ezt is ma vetem észre.Ez így normális hogy a féreg hajtó űzte ki belőle? vagy csak véletlen köpte ki és nem hat a féreg hajtó??
2011. máj. 25. 14:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
43%

azonnal!orvos. Ha már férget hány,akkor az azt jelenti, hogy nagyon férges. Szaporított ugye?

Örülj,ha megmarad..

2011. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Szerintem is orvos!!!
2011. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
szia, én még nem tapasztaltam ilyet egyik állatomon sem, szerintem vidd orvoshoz.
2011. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódni,de az a legbiztosabb ha elviszed dokihoz. Akkor te is megnyugszol és nem fogsz idegeskedni, hogy vajon baj van-e.
2011. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

3 nap alatt 2x voltam vele orvosnál, utoljára tegnap mert ment a hasa...:S erre ma ez..

nem értem hogy nem veszik észre az orvosok hogy valami komolyabb gond van nem az amit eszik..:SS akkor ma újra! Köszönöm a válaszokat!! Remélem minden rendbe lesz!

2011. máj. 25. 14:46
 6/33 anonim ***** válasza:

Ez akkor fordul elő,ha a férgek a bélrendszert olyan mértékben telítették, hogy feljutnak a gyomorig.

Most majd kifizeted kezelésre azt a különbözötetet amibe egy rendes tenyésztőnél került volna a kutya....sajnálom

2011. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
58%

Ne az orvost szídd, ő nem veheti ezt észre. azt éredte, hogy tele van a kutya féreggel, de nem tudhatta mennyire.

Arra legyél mérges akitől vetted, aki nem féreghajtózta rendesen. gondolom nem is oltotta, eladta chipp nélkül, pedig azt a törvény tiltja...

2011. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
vagy magadra is mérges lehetsz, mert szaporítótól vettél kutyát.
2011. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
jogos:SSS Nálam 4 napja van a kutyus kapott ugye féreghajtót most kapta az elsőt mert még nagyon pici.
2011. máj. 25. 14:54
 10/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan vették, én kaptam.
2011. máj. 25. 14:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!