Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita Inu kutyus békés, vagy...

Akita Inu kutyus békés, vagy agresszív természetű?

Figyelt kérdés
Nehéz a tartása? Akinek van,írja le,milyen viselkedésű más állatokkal,idegen emberekkel,illetve családtagokkal!
2011. máj. 25. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Rettentően domináns, kemény kutya. Kisebbeket simán zsákmányként kezel, nagyobbakat ellenségként ha nincs kézben tartva. Kezdő, bizonytalan kutyatartóknak egyáltalán nem ajánlott.
2011. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igazából csak egy képen láttam,nagyon aranyos volt,meg a fajtája alá volt írva,de rákeresni még nem kerestem rá.Igazából 3-an vagyunk a családban,én,anyu meg apu.Volt egy kutyám,együtt nőttünk fel(egy skótjuhász),imádtam.És sajnos elment...:( De most nagyon sokat vagyok egyedül,és anyuék is mondják,hogy lehet hogy kéne egy kiskutya,és úgy könnyebb lenne...de ha tényleg olyan agresszív,meg kemény kutya,akkor nézek másik fajtát,bár olyan kutyusom biztos nem lesz,amilyen volt ő.
2011. máj. 25. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem skótot választasz? Ha képesek vagytok az új kutyát nem a régihez hasonlítgatni, ideális kedvenc.
2011. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

az egyik legtökéletesebb ragadozó a Földön, szuper zsákmányösztönnel, gyorsasággal, kitartással vegyítve(bármit nézhet zsákmánynak legyen szó fajtársról, vagy gyerekről akár felnőtt emberről) hasonló kvalitású következetes gazdit igényel aki napi rendszerességgel sok időt tud fordítani a kutya nevelésére, képzésére, és lemozgatására...

a skót pedig az egyik leginkább háziasított, egyik legkönnyebb fajta :)

2011. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen...de nem lennék képes egy ugyanolyan kutyával élni,aki hasonlít ahhoz a kutyushoz,akivel együtt nőttem fel...
2011. máj. 25. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Bennem ilyenkor mindig felmerül a kérdés, h az az idióta Győzike h tudott tartani egy ilyen brutál kutyát, mert sokat nem nevelte? Meg ott van az a kis purdé, nagyobb volt a kutya mint ő, h h nem bántotta?
2011. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az mondjuk igaz,elgondolkodtató:)
2011. máj. 25. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:
A győzike nem Akita Inut tartott, hanem Amerikai Akitát. Nem ugyanaz a fajta és sajnos nem is érte meg a felnőtt kort.
2011. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!