Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az idézőjeles "...

Mit gondoltok az idézőjeles " harci" kutyákról? Kiknek valóak? Mit szólnátok ha szembejönne veletek egy? Melyik az a fajta amitől tartotok?

Figyelt kérdés
Mielőtt támadnátok nem azért tettem fel a kérdést,hogy leteszteljem ki mitől fél és én olyat vegyek. Ez csak puszta kíváncsiság.
2011. máj. 25. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Harci kutya? Párom családjában szinte mindenkinek pit'je vagy stafford'ja van. Náluk emberszeretőbb kutyát én még nem láttam. Imádom őket! A gyerekekért oda vannak! Nem félek az ilyen harci kutyáktól:)
2011. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor tartanék ilyen kutyától, ha nem tudnám, hogy van nevelve. Ha utcán csak úgy egyedül jönne, akkor valószínű, hogy elkerülném, de én pl. odavagyok a bullterrierekért, az egyik legjobb barátomnak két kutyája is van, és elképesztő arcok. :) Imádom őket. :) A kutya viselkedése a neveléstől függ - ha a gazdi nem foglalkozik vele, vagy rosszul neveli, akkor történhetnek balesetek.
2011. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én mindig először a gazdit nézem meg hogy róla milyen a benyomásom. na pórázon van és olyan ember vezeti aki probléma esetén meg tudja fogni, akkor nem aggódom.
2011. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A pitbull nem csak annak való aki 2 méter magas, 130 kiló, kigyúrt, kopasz, tetovált, állat. Bárki tarthat bármilyet. Amúgy nincs ilyen, hogy "harci kutya". Attól függ, hogy hogy nevelik.
2011. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem ezek kissebb pit bull szerűek- bocs nem tudom h mi a nevük, de olyan beagle méretűek- nagyon bejönnek, olyan csúnyák h már édesek :D
2011. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek a legszebb kutyák és örülök ha látok egyet.

Nekem például staffordom van.

2011. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 tetris ***** válasza:
0%
De olyan nagyon nyálaznak!
2011. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

igaz, hogy nevelés kérdése, de ahogy van vadászkutya, öleb, véreb, úgy van harci kutya is.

annyira tudtam, hogy ezeket a fajtákat fogják felsorolni...:)

Ha igazi harcikutyát akarsz, akkor Közép-ázsiai juhász.

Nem arcoskodásból mondom, de egy pitbull vagy egy stefi neki játékszer, és ezt most nagy szó szerinte értsd.

Ezeket a kutyákat Türkmenisztánból hozták alig 20 éve, nincs agyontenyésztve, Türkmenisztánban kutyaviadalokon döntötték el, melyik kan pározhat - amelyik vesztett, az nem párzott. Így a legjobb vérvonalat tartották fenn.

Azért juhász a neve, mert a nyájat védték, de igazából harci, mert tigrisek, medvék és farkasok ellen kellett védeni...

azért van visszametszve a fülük és a farkuk, hogy az ellenség ne találjon rajtuk könnyű fogást. a nyakát a vastag bőrlebeny miatt nagyon nehéz átharapni.

Nekem volt is és van is ilyen, egy gyilkológép, 70-80 kiló színtiszta izom.

A támadási technikája olyan, mint amikor a cápa köröz az áldozata körül és a legváratlanabb pillanatban csap le.

Azonfelül olyan ősi ösztön vezérli, hogy a leggyakorlottabb kutyatartók sem tudnak vele mit csinálni, ha egyszer a saját feje után akar menni.

Az benne a legdurvább, hogy nem csak a kertet, MINDENT a saját területekét véd.

viszont nincs nála hűségesebb kutya a földön.

2011. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 tetris ***** válasza:
0%
Ez így igaz! És még nagyon nyálasak is! Fuoáj!
2011. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként én sem értem azt, hogy miért a pitbull és a dobermann a harci kutya és a veszélyes kutya. Egy bernáthegyi vagy egy kaukázusi medveölő röhögve széttépi akármelyiket. Nekem bernáthegyim van, 2 éve átszökött a szembe szomszéd dobermannja, hát a kutyám ráharapott a nyakára, ahogy leküldte a földre, úgy törött ki a dobermann nyaka is. (egy pitbull szintén nem tartana neki semeddig). Volt is gondom belőle sokáig.
2011. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!