Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kutyáknak való...

Hol lehet kutyáknak való húsféleséget venni?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy lehet venni fagyasztott csirkefejet. Hol lehet? Miket ajánlatok?
2011. máj. 25. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
csirkefejet nem ajánlom. Piacon 150 forint a farhát, a mellcsont, marhamáj sokszor van 200 forintért. Husoscsont, nyúl, birka...... piacon nézd, ne a szupermarketben. Én pesti piaci árakat írtam
2011. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Győrben van olyan horgászbolt ahol szintén árulnak kimondottan kutyáknak és macskáknak való húst. Gondolom akkor más horgász boltban is elképzelhető.
2011. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bárhol lehet, ahol van hús. Szupermarket, bolt, menhely...
2011. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állateledel boltban. Van nagy választék( csirkefarhát, sültkacsa, csirkefej, csontok, belszervek stb..) Én is mindig onnan veszek, hetente 20 kilót. Jobban megéri, mint az a sok mű vacak.
2011. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Állateledeles kisboltokban is szokott lenni néha farhát, cs.mell nyesedék, stb.

De hentesnél is kérhetsz ilyen húst, csak arra figyelj, hogy ne nyomják tele bőrrel, zsírral. Ha valami már nem túl friss, állatkajának még eladják.

Hypermarketekben pedig néha nagyon olcsó a farhát, 109 ftért is volt nemrég.

2011. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Állateledel boltban lehet kapni általában, de nálunk pl a farhátat drágában adják, mint a rendes emberi fogyasztásra alkalmasat a baromfiboltban.
2011. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!