Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Váltogathatom ezeket a tápokat?

Váltogathatom ezeket a tápokat?

Figyelt kérdés

ORIJEN 6 Fish Dog

ORIJEN Red

ACANA Lamb and Apple

ACANA Wild Prairie Dog

ACANA Pacifica Dog

ACANA Grasslands Dog


Tudom, hogy a kutyának nincs szüksége ilyen szempontból változatos étrendre, de ezek jó minőségű tápok, és igazából ugyanaz a termékcsalád, csak más húsokból készül.

Egyik nap ezt kapná, másik nap azt...


2011. máj. 26. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Minek??

Én nem tenném. De te azt csinálsz amit akarsz, és nagyjából már úgyis eldöntötted h így csinálod, onnantól meg nem mindegy h ki mit mond?

2011. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is több félét adok a macskámnak, de azérrt mert a macskák hajlamosak rászokni valamire és utána nem megenni mást. Figyi, baja nem lesz tőle :D
2011. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első, szerinted miért tettem fel a kérdést?

Nem döntöttem még el semmit, a tápokat még nem rendeltem meg.

2011. máj. 26. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mivel az összetevők között szinte semmi különbség, így szerintem nyugodtan váltogathatod, sőt keverheted is nyugodt szívvel. Nem hiszem, hogy megviselné a gyomrát, hiszen nem változik az összetevő, legfeljebb az, hogy pl. a red-be bölény hús is van. Én Acanával etetek már évek óta, és mindig más ízűt adok neki, nemvolt eddig semmi gond, de miért is lett volna.

Viszont úgy már nem váltogatnám, hogy egyik hónapba eukanuba másikba meg Acana, na az biztos megviselné a gyomrát, hiszen egészen más az összetételük.

2011. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem váltogatnám, pláne nem napi rendszerességgel. Ha tudod h mi a jó neki - és mi nem - akkor miért csinálnád az ellenkezőjét?
2011. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!