Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem ma a kutyusomnak...

Bagzy kérdése:

Vettem ma a kutyusomnak Cafortán tabletát, mert ezt ajánlották! Kinnek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy felesleges. Ha jó táppal eteted a kutyát akkor benne van.
2011. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek nincs igaza. Én jó minőségű táppal etetek és mégis...

Én a 4,5 hónapos borderemet vittem el tavaly mivel elkezdte kapkodni a jobb hátsó lábát. Dr. Zsoldos Lászlónál (Primavet) voltunk, aki kitűnő ortopéd szakorvos. Megállapította (röntgen után) h növekedés következtében fáj neki - a csontok nem tudják olyan ütemben követni a növekedést mint kéne. Akkor ajánlotta a Cafortant, amit agaraknál - akiknek szintén szükségük van rá h stabil vázrendszerük legyen mire felnőnek - alkalmaznak táplálékkiegészítőként. Nagyon bevált! Pár nap alatt elmúlt a lábkapkodás.


(pár hónapra rá egy másik lánynál hasonló jelentkezett, ezt ajánlottam neki és nekik is használt kb ugyanolyan gyorsan...)

2011. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, akkor nem fajtatáppal etettél. óriástestűeknél, agaraknál fontos a fajtatáp.
2011. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elolvastad amit írtam?? Border colliem van, nem agár. Chudley's juniorral etettem (nem fogok fajtatáppal etetni, mivel az csak a RC-nak és a Eukanubának van és egyik sem szimpatikus h én azzal etessem a kutyáimat). Jó minőségű táp. Ettől függetlenül vagy emellett gyorsan nőtt. A Cafortan segített. Ortopéd szakorvos ajánlotta, nem egy kókler és nem is saját szakállra adtam neki. Ennyi. Összetevői megnézve egy csomó olyan dolog van benne ami a tápokban nincs. Nem szabad folyamatosan adni nekik hanem csak kúraszerűen.
2011. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves első, mi fajtat táppal etetünk, és mégis adunk a kutyáknak Cafortán tablettát, a tápok sem tökéletesek...
2011. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. máj. 26. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!