Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a keményebb a dobermann...

Melyik a keményebb a dobermann vagy a pitbull?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nyomkodd meg külön-külön mindegyiket és megtudod.
2011. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mindkettő kemény.
2011. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%

pit. nekem van egy kis tapasztalatom mindkettővel (nem tartottam hanem csak sokat találkoztam velük kutyasuliba, nekem amstaffom van)

és azt gondolom a dobermann az olyan mint egy manőverező siklórepülő a pit az meg egy kis tömör izomköteg :P


amúgy még a rottweilert is belevehetted volna

2011. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Hmm nemtudom

Nekem mind a kettő nagyon "keménynek" tűnik. De ha választanom kéne, talán a pitbull de fehér, vagy szürkés színben, de viszont a dobermann meg magasabb, határozottabbnak tűnik :)

2011. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 D.O.81 ***** válasza:
100%

A dobermann feladat orientált, a pitt meg ember orientált.

Azaz egy dobermannt nehezebb beállítani szociálisnak, mint egy pittet. Ha a pittet elszúrják, akkor sem biztos, hogy emberre fog támadni, nem úgy, mint egy elszúrt dobermann.

Egy a lényeg, minden a kutya kölyökkorától kezdve történő nevelésétől függ, tehát attól, aki a gazdája.

2011. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
15:57 nem túl könnyű elszúrni szerintem egyiket se olyan szinten hogy emberre támadjanak. bár való igaz egy pitet hátba lehet verni szeneslapáttal és akkor se fog visszaharapni. a dobermannból viszont kinézem hogy odakap akár akkor is ha egy kicsit meghúzod a fülét.
2011. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tényleg csak kíváncsiságból, melyik az erősebb a pitbull vagy a dobermann? Ha mondjuk összekapnának.
2011. máj. 26. 19:08
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Tiszta dedó.....

Melyik az erősebb?

Melyik győzne?

2011. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a gazda győzne. szétszedi őket.
2011. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó igaz. De ha nincs ember akkor is a kutyák fizikai állapotától függ. Minden esetre szerintem nem kéne kipróbálni. Véres mérkőzés lenne annyi biztos.
2011. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!