Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova lehet bevinni és hova...

Hova lehet bevinni és hova nem kézben 1,5 kg-os mini yorkit? Hol lehet találni erre vonatkozóan konkrét rendeletet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:

rendelet csak arra van, hogy az élelmiszert árusító üzletekbe és anyitott konyhával dolgozó vendéglátó helyekre nem lehet.

Minden mást az illető üzlet szabályoz.Ha kiteszik a táblát,akkor nem lehet.

2011. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja,és ebben nincs különbség a te yorkie-d és az én német dogom közt
2011. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy kutya (állaítólag) szóval ugyanaz vonatkozik rá. Közintézményekbe, kajáldákba pl. tuti nem lehet.
2011. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megkönnyítem a dolgot: sehova nem lehet, kivéve ahol megkérdezed és beengedik.
2011. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rendeletet nem tudom hol találsz. De szinte bárhová magaddal viheted kivéve kórházak ( de hát az érthető is). Szerintem hurcolászd nyugodtan,beengednek vele.
2011. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pl. közértbe nem illik.Azon kívül bárhova ahol nem tiltják.
2011. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Máris sokat segítettetek. Tehát az adott helytől és személytől függ leginkább. Köszönöm :)
2011. máj. 26. 14:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó de az elég érdekes hogy a yorkiet be lehet vinni a Westendbe mert láttam 1 csajnál táskába de én nem vihetném be a kutyáimat mert nagyobbak mint 10 centi:D Érdekes...
2011. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan azok a szabályok vonatkoznak rá, mint bármelyik másik kutyára. Nem kell kézben hurcolni és nem kell plázábába vinni, sétáltasd pórázon, a dolgaidat meg intézd a kutya nélkül, hidd el, nem menő és neki sem jó.
2011. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!