Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tegyem tul magam rajta?

Ötv kérdése:

Hogy tegyem tul magam rajta?

Figyelt kérdés

szeptember 16.-án elütöte egy auto a kutyámat(7 honapos volt)

és a mai napig nem birom magam tulteni rajta. Anyukám vett egy másik kutyát(okt.15.-én teljesen más fajta)de ha csak ránézek rá tudok gondolni és olyankor el kezdek sirni.:(

Mint ha az egyik rokonomat vesztetem el.(szept. 8.-án el vesztetem az unoka hugom lehet hogy ez közre játszik?)


2011. máj. 26. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom:((


Idő kell, míg túlteszed rajta, mivel egy állathoz is képes úgy kötődni az ember mint egy családtagjához, ha néha nem jobban. Csinál a kutyuskának emlékvideót a képeiből. Hidd el, később már nem fog ennyire fájni. Szeresd az új kutyust és vigyázz rá nagyon:)

2011. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Egy jó darabig biztosan fogsz rá gondolni. Később is.

de engedd meg az új kutyádnak, hogy betöltse az űrt.

Hagyd, hogy szeressen téged és te is szeresd őt.

2011. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Részvétem! Én, mikor a kutyám elpusztult, még 10 éves voltam, idős kutyus volt már nagyon. Minden egyes nap, mikor jöttem haza az iskolából, ott várt fél 5 kor a kert kapuban, éveken át. Egy nap, mikor mentem haza már nem ült ott...gyerekként nagyon nehezen tudtam feldolgozni. Azóta eltelt 12 év, van 3 kutyám jelenleg, de sokszor megyek haza és odaképzelem, még ennyi idő után is. Szerintem aki igazán szereti az állatait, az bizonyos szinten mindig is emlékezni fog rá, először szomorúan, de ahogy telnek az évek, a szép emlékek fognak megmaradni. üdv.
2011. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Jaj :S Nagyon sajnálom =( Igen, az unokahúgod elvesztése miatt visel meg, és persze a kutyusod rátett egy lapáttal :S

Nagyon sajnálom tényleg!! Ezt csak az idő tudja begyógyítani. Tényleg adj esélyt az új kutyusodnak :))

2011. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegény!:((Sajnos el kell fogadni,hogy ilyen az élet,és próbáld magad túltenni rajta.Elhiszem,hogy nehéz,de légy erős,és ott az új kutyus!!
2011. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom :( szerintem teljesen természetes hogy ennyire megviselt a kutyus halála, hiszen egy állat igen is családtagnak számít. Nagyon szeretted őt, még úgyis hogy csak fél évet volt veled. Nekem nyuszim van, ő már négy éve él velünk és bele sem merek gondolni hogy ha elpusztul mi lesz velem! lehet hogy egy másik állat megvigasztalna de semmi esetre sem tudná betölteni az űrt... de erre még gondolni sem merek:(

hogy hogyan tedd túl magad rajta? sajnos erre nincs megfelelő válasz. Egy dolog van ami enyhítheti: az idő. Mindenesetre a másik kutyust szeresd nagyon, és vigyázz rá, hogy még véletlenül se ismétlődjön meg a tragédia.

2011. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!akkor várok mig meg nem barátkozom a tudattal:( senkinek nem ajánlom h nagyon közel merészkedjen egy háziállathoz:)

sajnos amikkor elütöte az auto nem azota nem birtam megérinteni és az a leg rosszabb h nem birtam elbucsuzni egykitöl se. ha ezt isten akarta igy akkor soha többet nem bizok meg benne:) köszi a válaszotokat:)

2011. máj. 27. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!