Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rotweiler vagy kuvasz?

Rotweiler vagy kuvasz?

Figyelt kérdés

sziasztok

volt már pár kérdésem szeretnék egy kutyust HÁZŐRZŐNEK

lényeg hogy a családot szeresse a betörőket kevésbé

mit tudtok ajánlani?

jó lenne magyar kutya ezért gondoltam a kuvaszra mert az elég nagytestű, harcias, magyar, szép, családszerető

a roti is ugyan ezekkel rendelkezik kivéve azt hogy ő nem magyar:)

ezeken kívül van olyan kutyafajta ami megfelelne nekem ?

németjuhászt nem szeretnék mert azok nem tetszenek:)


2011. máj. 26. 21:53
1 2
 1/17 gfero ***** válasza:
komondor,dobermann
2011. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 xnorkax ***** válasza:
Nekem a kuvasz szimpatikusabb. Bár tény, hogy a betörők lehet, hogy egy rotitól jobban besz*rnának. De én a kuvaszt vagy a komondort választanám leginkább. :)
2011. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A roti is egyemberes, de nem annyira, mint a kuvasz. Roti nagyon jól megvan családban, gyerekekkel. Cane corso?
2011. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
kuvasz
2011. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

dobermanntól én is beszarnék be se mernék menni a kertbe:D

nem kell komondor bár nagyon szép és különleges kutya ott van egy puli is az is jó házőrző (tapasztalat:))

2011. máj. 26. 22:03
 6/17 A kérdező kommentje:

a kuvasz is megvan a családdal mamáméknáál volt ey és azon lovagoltunk is meg nyalogatott minket nagyobb volt mint mi

a roti az inkább az egygazdis kutya

2011. máj. 26. 22:05
 7/17 anonim ***** válasza:

A Kuvasznak nagyobb a bundája, jobban bírja a telet, mint a Roti/Dobi rövidszőrűek.

A Kaukázusi juhász jutott még eszembe, jó házőrző fajta, és ő is onnan származik, ahonnan a Magyarok, szóval a kapcsolat is megvan. :)

2011. máj. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
az a baj hogyha ránézek egy kaukázusira olyan aranyosnak tűnik azt látom benne hogy ha bemegyek lopni még a kaput is segít kinyitni
2011. máj. 27. 06:36
 9/17 anonim ***** válasza:

:)

Ja... amíg nem kerülsz hozzá 1 méternél közelebb.

2011. máj. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekünk volt már mindkettő, plusz dobermann is. Dobit ne vegyél, mert egy vadállat, engem is megharapott, amikor kicsi voltam.

Roti jó kutya lehet, de egygazdás, és könnyen felhúzza magát.

Jelenleg kuvaszunk van és ajánlani tudom. Sokan ott rontják el a kuvaszt, hogy keveset foglalkoznak vele és megkötik, te ezt ne tedd. Ha van elég mozgástere, nagyon jó kutya válik belőle. :)

2011. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!