Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil a kutyám a helyére?

Miért pisil a kutyám a helyére?

Figyelt kérdés
A 9 hetes kölyök kutyám nagyjából kezd rájönni a szobatisztaságra, 2 óránként kiviszem,nem is pisil itt bent, nyüszít ha menne. Viszont a helyére rendszeresen odapisil.Lefekszik a párnájára, szaglászik, feláll,és a párnára pisil. Utána visszafekszik,és a pisiben alszik. Pedig a kutyák általában nem piszkítanak a helyükre. Vajon ő miért teszi?
2011. máj. 27. 09:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
mert érzi a szagát és össze van zavarodva egy kicsikét...ki kéne mosni a helyét alaposan és a környéket is szagmentesíteni!
2011. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%

Mert nem neveled, csak nézed...

Nyomd bele az orrát, monddd, "nem szabad", csapj rá a popójára, vagy orrára (nem fogja a szaglását elveszteni, ez hülyeség) és rakd ki oda, ahova lehet pisilni.

Ezt eljátszod kutyánál vagy 10-20-szor, megtanulja ne félj.

Amikor pedig jó helyen, kint pisil, dícsérd, és simogasd halálra.

Amikor pisil a helyére, vagyis pont elcsíped az eseményt, ugyanígy a parancs szó, és kikapás, és azonnal vidd ki a megfelelő helyre, ott pedig azonnal dícsérd.

Aztán mosd fel a végigcsepegetett pici pöttyöket a földről. :-))))))))

2011. máj. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

soha nem nyomjuk az orrát a vizeletbe egy kutyának!!!

miért kéne megalázni egy állatkölyköt ilyenekkel-anyádék téged így neveltek szobatisztaságra?!

ha nincs inger a krönéken, eltünnek a szagok akkor nem lesz több bepisi-nem büntethetsz egy kölyköt mert nem képes még visszatartani a vizeletét!

2011. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Istenem,dehogy ütöm meg.

Kimosom,minden pisi után,meg hipóval felmosok.

Az nem jó?

2011. máj. 27. 10:36
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Mert így tanulja meeeeg! Hogy oda nem szabad, mert nem higiénikus!

Ezzel az ösztöneire hatsz!!!

Úgyhogy kussolj be, és hogy jössz Te ahhoz hogy hasonlítgasd egy állat nevelését, az emberi neveléshez, még ha van is néha párhuzam. Különösen hozzám ne hasonlítsd, akinek két ilyen eljárás, és soha többé nem piszkolt a helyére!

Már látom hogy a szüleid így neveltek, és ez egy életre lelki problémát okoz!

2011. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%

Nem csapsz rá soha életében? Semmiért?

Tyűűű de hülye kutya lesz belőle! Nagy korában majd szenvedhetsz vele...

Legalább bökdösd meg ahogy Cesar tanítja bammeg....

2011. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Soha nem ütöttem meg a nagyobbikat sem,mégis levizsgáztunk...

Más módja is van a büntetésnek.

2011. máj. 27. 11:04
 8/19 anonim ***** válasza:

Ne hipóval! A hipónak ammónia szaga van, mint ahogy a pisinek is. Ecetes vízzel mosd ki, és persze fertőtleníts hipóval, de utána vagy egy ecetes ronggyal töröld át, vagy csepegtess citromlevet, tegyél oda valami fedőszagot.


Az orr belenyomás pedig butaság, viszont abban a pillanatban, amikor tetten éred, akkor azért nyugodtan fejezd ki a rosszallásodat, és vedd magad komolyan. Ne röhögd el, mert vicces fejet vág, merev arccal, felé mozogva, morgás jellegű hangot vagy hirtelen csattanót kiadva hozd a tudomására, hogy amit éppen csinál, az rossz dolog. Utólag semmi értelme büntetni, de mikor még csurog, akkor nyugodtan.

2011. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Persze, rászoktam kiabálni, mély hangon,szinte morogva,de megütni nem fogom.

Az ecetet nem próbáltam,kipróbálom

2011. máj. 27. 11:41
 10/19 anonim ***** válasza:

Én sem ütöttem még meg soha a kutyámat, mégis meg tudom úgy büntetni, hogy egy sarokban reszket amíg ki nem oldom.


Az ütögetés a lúzerek eszköze, kutyanyelven értelmezhetetlen, megérteni nem fogja belőle, hogy mi a gond, de azt elérheted, hogyha emeled a kezed, akkor össze kell húznia magát.

2011. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!