Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil úgy mint a kankutyák?

Miért pisil úgy mint a kankutyák?

Figyelt kérdés
A 6 éves szuka tacskóm kb. 3 hónapja úgy pisil mint a kan kutyák. Az egyik ismerősömnél volt pár napig mert én elutaztam és ott volt két kankutya,lehet ,hogy tőlük látta el?
2011. máj. 27. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Bizony :) Utánozza a fiúkat.

Nekem is volt egy tacskó lánykám, őt egy menhelyről fogadtam örökbe, másfél éves lehetett akkor. És minden séta alkalmával megállt a bokroknál és pisilt, mint a fiúk. Eltanulhatta valahonnan :D

2011. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sőt, inkább örülj neki, és dícsérd meg. Legalább higiénikusabb, és nem pisili le a lábát...véletlenül se...
2011. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk egy kan és egy szuka amstaffunk van, a szuka is úgy pisil már mint a kan, meg jelölget ugyan úgy.

Tanulják egymástól.:)

2011. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem van egy lány kutyám és egy fiú.és bizony a leányzó igencsak gyakran felemeli a lábát pisilés közben.ez van
2011. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy kan vizslám van. Reggel mikor felébred, csak leguggol félig, és úgy ereszti le a napindító 1,5 lityi nehéz vizet.. :DD Eltart egy darabig neki.. :D Pedig nem lakásban tartva, hanem egy elkerített udvaron, ahol szabadon jöhet-mehet.

Amúgy a lábfelemeléses vizelés, leginkább a hely megjelölésére irányul náluk(szvsz).

2011. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!