Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyikek azok a kutyás táborok...

Melyikek azok a kutyás táborok, amik tényleg jók? (lent több kérdés)

Figyelt kérdés
Pl. a Z-kutyaiskola által szervezett kutyás táboron volt már valaki? Mert ott jónak tűnnek a programok. Vannak még hasonló ilyen jelegű táborok?
2011. máj. 28. 11:52
 1/4 A kérdező kommentje:

ja, és olyan táborokra lennék kíváncsi, ahol nem szükséges semmilyen vizsga, meg ne legyen szükséges az, hogy előtte már kellett járni suliba. (na jó ez egy kicsit értelmetlen)

Mert az én kutyámat nem hordom suliba, de tudja a behívást, trükköket.

2011. máj. 28. 11:56
 2/4 Kutyarajongó ***** válasza:

Még nem voltam ilyen kutyás táborban de ezeket találtam!!


[link]


[link]


Esetleg ha lenne más kérdésed is állatokkal kapcsolatban irj nyugodtan a liuska06@freemail.hu email cimre!

2011. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a Z-kutyaiskolának ez az első ilyen tábora, ezért még nem voltam. Ellenben az ottani oktatókat ismerem és az alapján szerintem nagyon jó lesz. :o)
2011. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja, az nem tudtam hogy ez az első. Most sajna nem megyek, mert még nem érzem felkészültnek kutyámat, még várni szeretnék egy évet vele. De most néztem hogy ez még árban is jó.
2011. máj. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!