Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi esélye annak hogy egy...

Zolzolzol kérdése:

Mennyi esélye annak hogy egy 8hónapos Németjuhász kölyök diszpláziás legyen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szaporítótól vetted papírok és a szülők eü.szűrései nélkül,akkor sok.
2011. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Ezt mégis honnan mondjuk meg neked?

Szűrés nélküli felmenőkkel rendelkező kutyánál elég esélyes, illetve szerintem ezek az új típusúak, amelyikeknek olyan csapott, alacsony faruk van, hajlamosabbak rá.

2011. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szűrt szülőkkel rendelkező kutyánál is lehet displazia. öröklődhet recessziven, de a helytelen táplálás, ill, helytelen mozgatás következtében is kialakulhat.
2011. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ebben a korban már egy előszűrést tudsz neki csináltatni.
2011. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
14:46 nem muszáj válaszolni és nem orvosi szakvéleményt kértem. különben meg nem az én kutyám csak gondoltam segitek a gazdának.
2011. máj. 28. 15:36
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Szerinted orvosi szakvélemény nélkül hgy a rákba lehet megmondani?

Megírtuk,hogy igen,jó esélye van rá.Ez mennyiben segít a gazdának?Úgyis el kell vinnie dokihoz.

2011. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
"megmondtuk"??? volt aki segitett nekik nagyon szépen köszönöm de te legalábbis a válaszod első mondatában csak kötekszel.
2011. máj. 28. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Orvosi vizsgálat nélkül sosem fog kiderülni,hogy épp ennél a kutyánál mi a helyzet.

Ha nagy az esély rá(szaporítótól olcsón vett kutya)akkor is előfordul,hogy mentes.

Ha jó tenyészetből,szűrt szülőktől vett és kevés az esély rá,akkor is becsúszhat egy dp-s kutya.

2011. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap megy a dokihoz!
2011. máj. 29. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!