Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Információk, vélemények az...

Információk, vélemények az újpesti "Újpest-vet" állatorvosi rendelőről és az ott dolgozó szakemberekről?

Figyelt kérdés
Leginkább tapasztalatok érdekelnének, mennyire lelkiismeretesek az ott dolgozó orvosok? Valóban szeretik az állatokat és komolyan veszik a hozzájuk érkező páciensek panaszait?
2011. máj. 28. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Hajlamosak kioktatni, lekezelni, és elfelejteni, hogy állatokkal foglalkoznak. Ezenkívül még drágák is.

Én semmiképp sem ajánlom.

De mint 19 éve újpesti lakos, valamint egy boldog cica gazdája, meleg szívvel ajánlom a Horváth és fiai állatorvosi rendelőt. Ők tapasztaltak, lelkiismeretesek, és meghagyják a választást. Ha odaviszed az állatodat, nem adnak neki semmit a megkérdezésed nélkül.

Már édesanyám is hozzájuk vitte a kutyáját, és a macskáit. Nagyon profik, és az árban is korrektek.

2011. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infókat. Ezekután meggondolom, elvigyem-e oda a kutyámat. Most csak egy védőoltásra mentünk volna, de sosem lehet tudni, ha ne adj isten egyszer nagyobb problémánk lesz, akkor fix, régről ismert orvost szeretnék.
2011. máj. 28. 15:43
 3/3 Bruckee válasza:
Én sem ajánlanám őket, ha oltásra akarod csak vinni a háziállatodat vagy hogy félre kezeljék arra megfelelnek többre nem igazán. Húsvétkor elvittem a kutyámat hozzájuk hogy valami nem stimmel fel van puffadva és nem eszik csak iszik, előtte egy hónapja volt tüzelése és mivel nem tudtam hogy más esetleg adott volna neki csontot ezért ránézésre(!) megállapították hogy biztos gennyes méhgyulladása van és jöjjünk vissza másnap reggel megműtik. Másnap neki is kezdtek 1 órás csúszással mivel az orvosnőnek nem volt fontos beérnie 8ra és kiderül műtét közben, hogy nem is az a baja hanem bélcsavarodása van egy csonttól amit láttunk is és 120%-ék hogy nem mi adtuk hanem valaki az utcáról bedobhatta neki egy 5cm hosszú végén élesen elvágott csontot. (mivel ilyen csonttal nem etetem a kutyámat). Itthon lábadozott majd másfél hét után elkezdett megint nőni a hasa, közölték, hogy adjuk tovább neki az előírt gyógyszert ami gyomor műtét miatt volt gyógyszer és adjunk neki buscopant és espumisant hogy ne legyen tele gázzal a kutya, mert biztos gázos belül a gyomra. Így ránézésre semmi vizsgálattal ezt mondta. Fingot is rendesen a kutya de nőtt is a hasa, nem egyszer vissza vittem, hogy csak nem stimmel a dolog, de ők csak haza küldtek és csináljam azt amit leírtak. Kutyám labrador keverék volt akkor már csont és bőr volt a diéta miatt amit ők írtak elő a gyomor műtét miatt viszont a hasa akkora volt mint egy hordó. Egyik nap bevizesedett a hátsó lába azonnal vittem a dokihoz kapott vizelethajtó és ennyi. Kérdeztem, hogy nem ultrahangozzák e meg hogy nézzük már meg miért nem akar jobban lenni a kutya, nagy nehezen belementek másnap elvittem reggel ultrahangra, megnézték kb 4-5perc alatt majd közölték, hogy tiszta víz belül a kutya. Kérdeztem mi a teendő válasz vigyem haza és szedje a gyógyszereket mást nem lehet tenni. Erre elvittem a rákos útra a primavetbe. Elmeséltem hogy mi történt és milyen bajai vannak. Első kérdés: széklet mintát vettek e? Vérvétel kombinált vizsgálattal volt e? Gyomor műtétkor vettek e mintát amit ilyenkor kell? Nem tudok róla. Mind a háromszor furán nézett a doki. Ebből nézésből sejtettem, hogy milyen szakszerű ellátás van ott a Petőfi utcában. Végül is mindent elvégeztek rajta minden vérkép és széklet vizsgálat jó volt. Ultrahangos vizsgálatot is végzett ami nem 4-5 perc alatt lezavarta majd negyedóráig nézte a monitort oda vissza, hogy talál e valamit. De nem talált. Teljesen rendben volt a kutyám csak szenvedett. Elküldött endoszkópiára, hogy hátha ott tudnak segíteni, de azt már nem élte meg. 40 napig szenvedett. Ott lett elaltatva ahol szakszerűen megállapították, hogy méhgyulladása van és szakszerűen kezelték a kutyámat. És 2 éves kutyáról beszélünk! Most esnek le dolgok, hogy mi miért nem történt meg. Már az elején miért nem végeztek ultrahangos vizsgálatot??? Ha tele volt vízzel a kutya akkor miért puffadás ellen kapott gyógyszert, hogy a gázok kijöjjenek ha nem is az volt a gondja??? Ennyi a tapasztalatom velük kapcsolatban.
2014. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!