Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermannal tapasztalatok?

Dobermannal tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Főként szukával
2011. máj. 28. 16:06
 1/6 anonim válasza:
Okos,intelligens,gyorsan tanul,és amit megtanult nem felejti el.
2011. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
IMÁDOM!!! Csak arra kell ügyelni, hogy következetes légy, de bántani sosem szabad. Nagyon érzékenyek (legalábbis a mienk az).
2011. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Imádni való és 2 perc alatt megfordul a szomszédból egy egész csirkét lenyelve,átugorva 2* is a másfél méteres kerítést!
2011. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xnorkax ***** válasza:
Csodálatos kutyák... Nekem igaz eddig még csak kannal volt tapasztalatom, de az abszolút nem volt domináns (ami elég ritka) és nagyon jól kijöttek az én kutyámmal. :)
2011. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánositani, mindegyik más személyiség. Én abszolut szukapárti vagyok, habár van kanom is. De a lányok talán családcentrikusabbak, simulékonyabbak, gyerekekkel szemben toleránsabbak, mig a kan öntörvényűbb. Ha jól neveled, mindegy, hogy kanod, vagy szukád van.
2011. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyszüleimnek volt egy kan. igaz, nem foglalkoztak vele olyan sokat, hisz csak a házőrzés volt a dolga, de az alapvető dolgokat(ül,gyere ide,helyedre) tudta. és a kapun sem ment ki akkor se ha nyitva volt. :) és ő sem volt domináns fajta, nagyon barátságos volt mindenkivel, és akiket ismert, hallgatott is rájuk (bár szerintem ez is kutya függő). imádott játszani, igazi bohóc volt, akár egy boxer :) sajnos másfél éve, 8 évesen meghalt :(
2011. máj. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!