Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy enyém legyen...

Mit tegyek, hogy enyém legyen a mamám kutyája?

Figyelt kérdés
Ez igazából az enyém csak mamáméknél van és azt szeretném ha a mi otthonunkban legyen de ezt anyum nem engedi.
2011. máj. 28. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok mindent tehetsz.Menj sokat mamádhoz,vidd el a kutyust sétálni sokat,mamád úgysem szokta,nem igaz?
2011. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
ahogy az előző leírta(ha közel laktok)neked mázlid van hogy legalább a mamádnál van kutyád!ha boltokban vagytok menj egyből az állatos részhez és nézegesd a tápokat,pórázokat kutya ágyakat,tegyél félre érthetetlen megjegyzéseket csendesen,sóhajtozva, és ha a szüleid azt mondják: ugye tudod hogy nem lesz nálunk a kutya...,akkor mond azt áá dehogy,és sóhajts egy nagyot a végén, és ha eltudsz érzékenyülni akkor pityeregj egy kicsit ha nem akkor nézz lefelé szomorúan aztán kerülj LÁTÓ távolságon kívül,és halgasd mint beszélnek/tanácskoznak a szüleid :)) na ennyit tudaok ha nem jön be nem kell le pontozni :)
2011. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mamád kutyája, a mamád kutyája. Anyukád nem engedi, biztosan meg van rá az oka...Annyit tehetsz, hogy lejársz hozzá, játszol vele, sétáltok, tanítgatod stb...Üdv.
2011. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha a mamadnal van akkor az mar az o kutyaja, biztos megszokta mar ot a helyet ne akkard kiszakitani a megszokott kornyezetebol.

Majd ha nagy leszel en onallo lehet sajat kutyusod.

2011. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ötleteket kértem nem kretének válaszát!
2011. máj. 29. 11:01
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Már ne is haragudj,de szerintem semmi baj az érkezett válaszokkal,nem értem miért nevezed őket kreténnek! Nekem is van gyermekem (igaz kutyánk is lakásban),de ha csak a gyermekem szeretett volna kutyát és mi,a szülei nem,nincs az az isten amiért megengedtük volna.Az kevés ,ha csak te szeretnéd a kutyát,nincs jogod rákényszeriteni az akaratodat a körülötted élő emberekre!Ez van,bele kell nyugodni!Itt a nyár ,menj el önkéntesnek valamelyik kutyaotthonba,ha annyira szereted a kutyákat,aztán pár év múlva,ha a körülményeid megengedik lehet saját kutyád,ami csak a tiéd!
2011. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Milyen kretének?, te tájparaszt!!! Normális válaszokat kaptál, mit kreténezel, kis csicska, gyökér...
2011. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De a kutya ami mamáméknál van az az enyém csak náluk van!
2011. máj. 31. 18:51
 9/17 A kérdező kommentje:
A kutya az enyém csak náluk van de el is akarom hozni onnan mert láncon van és soha nem viszik el sétálni és naponta csak 2 adag kaját kap. És csak most 4 hónapos!!!
2011. júl. 18. 14:52
 10/17 anonim ***** válasza:
Na így már más a helyzet... :)
2011. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!