Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a név jó egy lány kutyusnak...

Ez a név jó egy lány kutyusnak? ->

Figyelt kérdés

Lotti?

Esetleg milyen aranyos neveket tudtok még lány kutyáknak?


2011. máj. 28. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a lány kutyámat Suzie-nak neveztem el, (mert Suzie-s feje van) hallgat is rá kölyök kora óta.

Szomszédom kutyáját meg Lisának hívják. :)

2011. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

:'D nekünk a husky-németjuhász keverék ebünk Suzie,a spániel kislány pedig Lisa :'D egyébként volt már Sisy, Lady, Sindy is kutyus.

innen válogass szerintem (:

:

[link]

2011. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 xnorkax ***** válasza:
100%
Nézd, ezt neked kell tudnod. Ha illik rá akkor jó. Egyébként én Lottinak valami kerge kiskutyát képzelnék el, aki sosem áll le és mindig pörög. :D
2011. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aranyos név, de nem tudom illik e rá, ezt csak te tudhatod. Am az én német juhász kislányomat Nessy-nek(Loch-NESSY szörny) hívják, mert meg sem áll, már a tenyésztőnél is mindig valami rosszaságon törte a fejét, mint egy szörny. Nálunk is ilyen volt az első pillanattól kezdve.

Az öreg kutyusomat, aki már nincs velünk Suzi-nak hívták.

Aranyos még a Lédy, Léda, Kleó, Lisa...

2011. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó a Lotti!

Csak érdekességből írom le meg azért, mert vicces: Állatorvosunknak van egy ilyen kis husis-ráncos, rövid szőrű, nyomott orrú, gülüszemű keverék kutyája, és úgy hívják, hogy Fütyike! :D:D Annyira illik rá, hogy nemigaz :D

2011. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó név. :) Van Lotti nevű ismerősöm, embernévként is nagyon tetszik, mert nem tucatnév, hanem különleges, kutyusnak is nagyon jó, ha illik rá. :)

A mi kutyusunk Bogi, mert kicsi korában hatalmas fekete bogár szemei voltak a csöppnyi fejéhez képest. :D

2011. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó név! De vannak még lehetőségek, esetleg: Leila, Héra, Dorka, Rita, Emese, Liza, Linda
2011. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a neveket :)
2011. máj. 28. 20:29
 9/10 anonim ***** válasza:

a volt kutyusom Csöpi volt

Barátnőmé meg Dézi ..

Na meg a volt kutyája: Vacak :D

2011. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt és jelenlegi szuka kutyáim nevei:Betty,Dézi,Suzi,Kimba,Fanni,Heidi,Leila,Rozi,Sára,Sziszi,Rola,Hóvirág.
2011. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!