Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jó pontnak számít ha van...

Ez jó pontnak számít ha van egy kutyám?

Figyelt kérdés
Volt itt egy kérdés amiben szerepelt a tordas zoo kicsit szétnéztem úgyis kutyát keresek nos találtam is nem is akármilyet egy drótszőrű magyar vizslát és lám nekem meg sima szőrűm van és gondoltam milyen aranyosak lennének a sima meg a drótos. Első sorban az a kérdésem jó pont e a beszélgetésnél hogy van egy vizslám és egyeltalán hol van a tordas zoo mert én fehérváron lakok. A másik kérdésem hogy itt többször ki kell e menni ha igen hányszor és kivihetem legalább egyszer találkozni a kutyámat mert az is fontos hogy jól kijöjjenek vagy nem engedik be a kutyám . Plussz egy kérdés mennyiben tér el a két fajta és mivel kell ápolni egy drótos szőrét mert még ilyenem nem volt
2011. máj. 28. 21:39
 1/5 A kérdező kommentje:
És még valami hogy hogyan kell elhozni mert még nem volt menhelyi kutyám és nyilván nem veszek ott nyak méretet a kutyáról.És még valami nem lesznek dominancia problémák mert eszes ugyanis így hívják 1,5 éves herélt kan , tamás az enyém pedig 8 hónapos és ivaros
2011. máj. 28. 21:45
 2/5 Tundi767 válasza:
Szerintem nagyon jo pont
2011. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kutyák és macskák ***** válasza:
Hívd fel őket telefonon, és ők megadnak neked minden segítséget a kutyával kapcsolatban. Azt hiszem, ők Budapesten vannak. Elhozni sehogy sem tudod, mert ellenőrzik, hogy hová adnak örökbe kutyát, ami annyit jelent, hogy ellátogatnak hozzád a kutyával együtt, és ha mindent rendben találnak ( kerítés nem egy léc egy méter szünet) és neked is és a meglévő kutyádnak is megfelel a kutyus, akkor örökbefogadási szerződés megkötése mellett ott is hagyják neked a kutyát.
2011. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mert most nézem meg valahol fejér megyében legalábbis a google ezt adta ki csak a pontos helyét nem tudom.
2011. máj. 28. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Tordas zoo Gyuron van.

Hivd fel oket es majd ok elmondjak hogy megy naluk az orokbefogadas pontosan.

Mindenkeppen kikell egyszer menned es kerni fogjak hogy vidd a sajat kutyadat hogy osszeengedhessetek. Ezutan ok mennek ki hozzad megnezni a helyet ahova a kutya kerul majd es utana ha minden rendben jon a kutya

2011. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!