Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskola nélkül is tudom...

Kutyaiskola nélkül is tudom klikkeres módszerrel tanítani a kutyám?

Figyelt kérdés
Vagy mindenképpen kell hozzá szakember? A környékünkön nincs ilyen kutyaiskola.
2011. máj. 28. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod magadtól is szerintem:')
2011. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha van hozzá érzéked meg előképzettséged, akkor mehet egyedül is, de előfordulhat, hogy szakember segítségét kell kérned. Azonban ehhez nem feltétlenül kell kutyaiskola, ugyanis iskolán elég ritkán klikkereznek. Itt az egész internet, vannak klikkeres fórumok, ahol tapasztaltabbak segítenek neked.
2011. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zorana válasza:
Természetesen tudod! :) Nekünk kellett a kutya suli de szociális okokból, nem azért mert nem ment volna egyedül. Viszont minden esetre nézz utána az alapoknak. A 4 alapszabály nagyon fontos! És az se mindegy, hogy mikor klikkelsz, mit erősítesz meg a klikkerel. De némi utánajárás és kezdheted is ! :) Sok Sikert !
2011. máj. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak kutyaiskolában tudtam megtanulni a klikker használatát, előtte csak szerencsétlenkedtem vele. Persze azt hittem jól csinálom, de a kutyasuliban rá kellett jönnöm, hogy szinte semmit sem tudok a klikkerről. Ettől te még lehetsz jóval ügyesebb főleg, ha előtte alaposan utánanézel! Javaslom Vámosi-Nagy Nóra Klikk című könyvét!
2011. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!