Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azzal a kérdéssel fordulok...

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy valaki megtudná nekem mondani, hogyha egy kiskutya leesik a 4. emeletről. És a gyomra bevérzett akkor tényleg nem menthető már meg? Egy másik eset, hogyha a húgyvezetéke elszakad akkor sem menthető meg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

+A 4-ikről leeséskor még a nagy kutyának is lesz belső vérzése, leszakadhat a lépe, szétdurranhat a mája, stb.

Sajnos nagyon kevés az az eset, ha megússza élve.

Az is számít, betonra, vagy puha földre esik.

2011. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt leginkább állatorvostól kérdezd, ő a tapasztalt. Vagy inkább többtől. Ennyi infó ráadásul a legritkább esetben elég, hogy meg lehessen állapítani egy kutya túlélsi esélyeit, sokminden függ a kutya általános állapotától,, korától, a sérülései mértékétől, számától... Egy-egy problémával talán meg lehet birkózni, ha nem túl súlyosak, de azért egy negyedikről esés túlélésére alapvetően marha kicsi az esély.
2011. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Ettól függ mennyire szakadt el és hol, mennyi vért vesztett, milyen egyéb sérülések vannak még, elfertőződött-e a hasüreg a húgyvezeték-szakadás után, stb...


Szóval orvost kérdezz, csendesen remélem, mert azt akarom hinni, hogy a kérdésed fiktív és senki nem esett ki sehonnan...


laikus válaszolóként írtam.

2011. máj. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán, mert egy 4 hetes kiskutya szervezete nem elég erős ahhoz, hogy pl kibírja a húgyvezeték korrigálásos műtétet, és az sem mindegy, hogy mennyire vérzett be a gyomra. Mert egy hematoma pár nap alatt fel tud szívódni, ha nem túl súlyos, viszont ha olyan mértékű a sérülés, hogy állandóan vérzik akkor esélytelen. És egy 4.ikről való zuhanás pont nem az az eset, hogy vérzik egy kicsit és eláll magától.
2011. máj. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

kiejtettétek a negyedikről?

Gratulálok!

2011. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Most ugye ez csak egy rossz vicc?

Na neeee ezt nem hiszem el.

nem érdeke, ha lepontozol, mert nem a kérdésre válaszolok, hogy lehettetek ennyire hülyék jézus máriám????

egyáltalán mi a f.sznak kiskutya a lakásba.

ha egy gyerek születik, akkor is bababiztossá kell tenni a környezetet.

egy kiskutyával miért lenne másként?

őszintén gratulálok.

majd a te gyerekedre is így vigyázzon az óvónéni.

2011. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre nem tudok válaszolni...

De a többieknek annyit,hogy nem tudjátok,hogy mi történt addig ne ítélkezzetek!Balesetek is történhetnek ebbe nem gondoltatok bele? Ezt a saját bőrömön tapasztaltam.Nekem a 10 éves kutyám esett ki az ablakon és nem mondhatom,hogy nem ismerte,mert minden nap kijárt az erkélyre.Hogy akkor mi történt a mai napig sem tudom és nagyon bánom,hogy akkor nyitva hagytam.Ő nagyon szerencsés volt semmi baja nem lett és vígan él még most is.

2011. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szabi Solyom ***** válasza:
Surgosen fordulj állatorvoshoz.
2013. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szabi Solyom ***** válasza:
Én nem értek hozzá. De amit a tobbi válaszolórol gondolok az nagyon szomoru.(((kivételaki segíteni próbált és nem csak szidta a kérdezót)Mással nem tórtént az hogy elutotte a kutyajat az autó vagy csak egyszeruen rálépett valaki a lábára ? Vagy ók tettek kárt egy kutyában es a tobbiek lenézték pont úgy esik most a szegény kérdezónek is.
2013. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!