Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka vagy kan kutyust válassz...

Szuka vagy kan kutyust válasszak a már meglévő szukámhoz?

Figyelt kérdés
A meglévő kutyusom nem jön ki túl jól a szukákkal, pedig ivartalanítva van.A kanokkal sosem volt gondja. Így kan kutyust szeretnék mellé választani. Csak az a gond,hogy azt mondják, hogy sokkal szagosabbak és elszöknek. Ezek a gondok ivartalanítással megszűnnének ?
2011. máj. 29. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ivartalan kan jó ötlet. Akkor nem szökik meg. Az én szukám is utálja a többi szukát nagyon nehezen jön ki velük de van kanunk és azzal nincs gondja
2011. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nálunk ivartalan kan és szuka van együtt, jól kijönnek egymással. Szerintem egy ivartalanított kan lenne jó (:
2011. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :))
2011. máj. 29. 12:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy hazsartos oreg uszkarom,szuka :D, aki utal minden kutyat aki a vilagon van.Kaptunk melle egy kicsi szuka vizslat, akivel nagyon szeretik egymast.Mondjuk az elso honapokban a fulet is leharapta de megszoktak egymast.
2011. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:)
2011. máj. 29. 15:01
 6/12 A kérdező kommentje:
csak az a kérdés, hogy egy ivartalanított kan lenne-e olyan nyugodt mint egy átlag szuka vagy csak egy átlag kanhoz képest lesz nyugottab
2011. jún. 3. 23:36
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem szereti a szuka kutyákat, akkor egyértelműen kan kutya, és legyenek mindketten ivartalanítva.

És ne gondold, hogy a műtéttől az alaptermészetük változni fog. Annyi, hogy a kan kutyát nem fogja hajtani az ösztöne, tehát nem fog "bekattanni", ha tüzelő szukát érez.

Nem tudom, hogy milyen fajta kutyáról beszélünk, de az lenne a jó, ha valami hasonló temperamentumú társat kapna.

Ja és azt se gondold, hogy a kan kutyák sokkal aktívabbak és pörgősebbek, mint a szuka kutyák. Simán lehet, hogy az ivartalanított szuka kutyád sokkal aktívabb lesz, mint az ivaros kan.

De szerintem általánosságban elmondható, hogy ivartalanított kutyákkal (akár kan, akár szuka) sokkal könnyebb az élet:)

2011. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kant vegyél.Igen,megoldható a csavargás vágya az ivartalanítással.
2011. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kant vegyel. Nekem lany es fiu kutyam van es a kan nem annyira szokos mint a szuka
2011. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ivartalan kanra voksolnék én is :)
2011. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!