Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáma...

Hogyan szoktassam le a kutyámat a fűre való pisilésről és kakilásról? Bevált ötleteket várok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 11:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor hová pisiljen meg kakiljon????? úgy mégis... a betonra vagy hová?
2011. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
69%
Szerintem alapból a pisiléről és a kakilásról kellene leszoktatni.. teljesen felesleges dolgok..
2011. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

:)

Mit szeretnél hova végezze a dolgát? A lakásban az ágyadba?

Minden értelmes és szobatiszta kutya a fűbe pisil és kakál. Ennek inkább örülnöd kéne

2011. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehet a kérdező a wc-re akarja rászoktatni a kutyust :D
2011. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

:D

Végülis macskát már szoktattak wc-re (azt hiszem apádra ütök című filmben)

2011. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A kérdező gondolom arra gondolt, hogy össze vissza széthagyja a kutya az aknákat, és egyszerűbb dolga lenne, ha mondjuk egy helyen végezné a dolgát a kutya.
2011. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Uram Istenem, mennyi rosszindulatú, rossz humorú ember olvassa ezt az oldalt. Vagy talán senki sem tudja, hogy a kutya pisi kiégeti a füvet és sárga foltok lesznek idővel? Vagy nektek olyan természetes dolog, hogy a kutya az udvar bármely szegletébe eresztheti? Na ne. Hol éltek? Mindenki nem kis szobájába tartja a kutyáját, a mienk alapból kint van egész nap, és igen arról akarom leszoktatni, hogy ne mindenfele végezze a dolgát, hanem oda ahol nem füves az udvarunk. Jaj be nagy poénokat írtatok le.
2011. máj. 29. 12:31
 8/16 anonim ***** válasza:
En ugy szoktattam le egy magyar vizslat, es egy uszzkart, tobbe kevesbe, hogy kivittem a haz ele szinte orankent, es amikor bent voltunk, elbujtam az ablakba es mikor odapiszkoltak megszidtam oket.Viszont ok bent alszanak ahol teljesen szobatisztak lettek ugyan igy.Bent soha nem pisilnek be, viszont ha nagyon kell nekik akkor az udvara be-be piszkolnak.En hallottam olyanrol hogy egy lepedofeleseg ami felszivja viszont a kutyak azutan is odapisilnek, hiaba vetted mar el a lepedot.
2011. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Egy kutyának nem bírsz ilyen módon parancsolni... a kutya nem egy macska hogy kirakod elé az almot és rámegy. Amúgy nagyon sokszor kell neki egy helyre pisilnie hogy besárguljon a fű. Az én kutyám 2-éve lejár elvégezni a dolgát.. és láss csodát, nem sárgul a fű sehol. A kutya kakit pedig össze kell szedned. De ha kutyát vállaltál akkor gondolom ezzel tisztában vagy. Egy szó mint 100.. esélytelen hogy a kutyádat ilyen dolgokra betanítsd hogy nem szabad a fűre pisilni! Vagy írd ki neki....hátha megérti.
2011. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Vagy pelenka..
2011. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!