Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék kutyának minden mindegy?!

Keverék kutyának minden mindegy?!

Figyelt kérdés
Mint kutyatulajdonos,sokszor olvasgatom a kutyákkal kapcsolatos dolgokat,kérdéseket.Látom sok ember dilemmázik mivel etesse szeretett ebét,mi lenne a legjobb neki.Ami felháborit,hogy vannak akik különbséget tesznek fajtiszta és keverék kutya között.Van aki a fajtatisztának megveszi a minőségit,de a keverékének már jó a gagyi táp és a házi koszt is.Miért???Nekem is keverék van most,de mindenből megkapja a legjobbat,ugyanúgy ahogy a már elhunyt fajtatisztám is megkapott minden jót.Én nem teszek különbséget kutya és kutya között.
2011. máj. 29. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes.
2011. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Mert nagyon sok a sznob ember.

Nekem is most keverék kutyám van, de előtte hannoveri volt.És és nem tettem különbséget hogy mit vegyek nekik.Úgyanúgy szerettem mindegyiket. :)

2011. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ilyen téren én sem. gyakran egy kis keverék kutya aranyosabb tud lenni mint egy fajtiszta. most nagyszüleimnek egy keverék kutyájuk van, kb másfél éves. németjuhász tuti van benne, meg még valami. imádnivaló kutya, és nem kap rosszabb kaját mint az előfő fajtiszta dobermann :)
2011. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

Általánosítasz.

Max annyi lehet a dologban, hogy a csak házőrzőnek tartott akármiket nem fogják minőségi táppal etetni. Azok meg általában a "harmadik házban születtek kiskutyák" fajtához tartoznak .

2011. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülye divat buz*k. Kutyaterén is,ha már nem teljesen fajtiszta akkor nekik már olyan a kutya mint egy darab rongy,a fajtiszta meg mint egy selyem.(sajnos ez az igazság) Utálom az ilyen embereket,nekem is keverékem van és hát :) <3 nagyon szeretem ,fajtaisztánk is volt és őt is szerettem ugyanúgy mint a keveréket.
2011. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem alapvetően nem normális az az ember aki emiatt ad más tápot a kutyájának.
2011. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom,hogy általánositanék,akinek nem inge,nem veszi magára.Nem akarok vitát generálni,csak kiváncsi voltam,mások is osztják-e a nézetemet.Köszönöm az eddigi válaszokat :)!
2011. máj. 29. 13:33
 8/13 xnorkax ***** válasza:
Nézd, az az ember hülye, aki különbséget tesz kutya és kutya között. Nekem is keverék kutyám van, de amíg egy éves nem lett Royal Canint evett, most tértünk csak át a Dog Chowra.
2011. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy talán azért lehet ez, mert akinek van pénze minőségi kutyust venni, ő megengedheti magának a drágább tápot. Viszonyt aki ingyen vagy minimális összeget tud csak szánni egy kutyára, nem hiszem, hogy félre fog tenni több pénzt, hogy minőségi táppal etessen.
2011. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Halkan írom,én pl különbséget teszek.Mindkét kutyám fajtatiszta,de az egyik "csak"kedvenc a másik kiállításra jár.Az utóbbi Royal canin-t eszik,a kedvencnek meg főzök.Főznék a másiknak is,de akkor a szőrre,vitaminozni kellene,és így egyszerűbb.Amúgy a RC-s irigyli a másik kajáját,(darált hús,vegyes zöldség,rizs)Mindegyik csillog villog,de valahogy így nyugodtabb vagyok.
2011. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!