Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak a kiskutyám...

Milyen tápot adjak a kiskutyámnak?

Figyelt kérdés

Van egy alig 3 hónapos Beagle szuka kiskutyám,és szeretnék venni neki olyan száraz eledelt,ami neki a legmegfelelőbb.

Persze árban sem olyan drága...((=


2011. máj. 29. 14:34
 1/4 anonim válasza:
0%
TESCO-ban volt vmi olcsó konzerver, asszem 177ft/kg ért
2011. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xnorkax ***** válasza:

Az első válaszolót felejtsd el szerintem. xD

Az első évében, ha teheted mindenképp prémiummal etesd. Nem tudom, létezik-e beagle fajtatáp, de azt kipróbálhatnád. Ha nagyon jót akarsz a kutyádnak válassz Acanát, Orijent, Royal Canint, Eukabanat, Pro Plant vagy valami ilyesmit. Ha nem engedi a pénztárcád, akkor válassz középkategóriás tápokból, ezek is nagyon jók. Dog Chow, Josera, Susa, Bio Plan és társaik.

Ja, és mindegyikből a junior változatot válaszd természetesen.

2011. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Második válaszoló:Köszönöm szépen! Igen tudom,hogy juniort kell venni..vagyis kölyöktápot.:D Nyugi az elsőt elfelejtettem már akk mikor elolvastam..am sem jó kiskutyának a konzerv..:D
2011. máj. 29. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
tökéletesen egyetértek a második válaszolóval,annyit hozzátéve,hogy az acana meg az orijen a legjobb szerintem,nem csak a magas hústartalma miatt,hanem mert mentes a BHA-tól,BHT-től és az etoxiquintől,amik rákkeltő tartósítószerek.Ezt elég fontos megnézni mikor tápot választasz,amelyik mentes,azt ki fogják hangsúlyozni a honlapjukon vagy a zsákon lesz ráírva
2011. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!