Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szegeden melyik állatorvost...

Szegeden melyik állatorvost hívjam ki a kutyámhoz, hogy beadja neki a kötelező védőoltást?

Figyelt kérdés
Olcsón akarom és hétvégén akarom elintézni.
2011. máj. 29. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hétvégén egy se lesz olcsó.
2011. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lécike írjatok nevet és telefonszámot :), és címet is :).

Köszi

2011. máj. 29. 16:24
 3/11 A kérdező kommentje:

Hétköznap is jó, majd apám figyeli, hogy mikor jön az orvos.

A lényeg, hogy a legolcsóbb legyen :).

2011. máj. 29. 16:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire számít az ár, akkor miért nemsétálsz el a legközelebbi rendelőbe és adatod be? A kiszállásért úgyis elkérnek 1500-2000 forintot,akkor azut megspórolhatod
2011. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek. El is lehet őt ám vinni az állatorvoshoz. Kiszállásért mindenképpen díjat számítanak fel. Szerintem a kutyának is jobb lenne, ha elvinnéd, ha másért nem, hát azért, mert mozoghatna. Ha gondolod privátban megírom egy nagyon jó szegedi állatorvos elérhetőségét és nevét, de oda bizony vinned kell.
2011. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De nem akarom elvinni!!!!! Nem tudjátok, hol lakom.... És én reggel kilenctől este nyolcig dolgozom. Az öcsém lenne otthon.

Másrészt pedig szerintetek miért akarom elvinni????????? Hm??? Azért, mert lejárt az oltása, és addig nem teszi ki a lábát a házból, amíg elviszem.

Hát, kösz a semmit.....

Komolyan, muszáj volt ilyen ostoba válaszokat írni?????? Itt azért szoktak értelmes emberek is írni. Kérném, hogy ti, értelmes emberek írjatok nekem!!!!!!!!!!

2011. máj. 29. 17:30
 7/11 A kérdező kommentje:
Jajj, azt akartam írni, hgoy addig nem teszi ki a lábát itthonról, amíg nem lesz beoltva.....
2011. máj. 29. 17:30
 8/11 A kérdező kommentje:

Bocsi a kirohanásért... Nem tudhattátok, hogy már lejárt az oltása, de feltételeztem ,hogy sejtitek, hogy nem szórakozásból nem viszem el orvoshoz magam .....

Na, látom, hogy nem is írtok...

2011. máj. 29. 18:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy lejárt az oltása, még nyugodtan kiviheted, semmi baja nem lesz. Egyszer én is jártam úgy, hogy nem figyeltem (családi gondok), és hónapokkal később lett csak beadva neki a veszettség elleni kötelező.

Mikor járt le és melyik oltás amúgy?

2011. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem fogjuk helyetted végigtelefonálgatni az összes szegedi álatorvost, hogy ki mennyiért dolgozik! Főleg nem, ha ilyen alpári a stílusod! Nyisd ki a telefonkönyvet, vedd fel a kagylót és tárcsáz!
2011. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!