Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tenni, ha az ember...

Mit kell tenni, ha az ember össze találkozik kóbor kutyával, esetleg egy falkával, és látszik, h annyira nem szimpatizálnak az illetővel?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, h futni nem szabad, eddig ok. Ja és nincs nálad paprikaspray meg ilyenek.
2011. máj. 29. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
morog te is rájuk
2011. máj. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D már vártam az ilyen választ
2011. máj. 30. 00:06
 3/9 anonim ***** válasza:
„Gyere, kutyus, kóboroljunk együtt. Hallgassunk Omegát. Tudod? Kóbor János.”
2011. máj. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dolák Saly?
2011. máj. 30. 00:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél kutyariasztót. Az olyan frekvencián van, ami emberre nem hatásos, de az ingerült kutyákra annál inkább. jobban felpörgeti őket, míg epilepsziás rohamot vált ki a kutyánál. gyakori használat után halálhoz vezet.
2011. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ha a közelben van még egy kutya pl. a kerítésen belül és arra is hat? Én ezzel nem bántanám őket. Akkor már inkább paprikaspray. Amúgy én hallottam olyat h vki elkezdett futni, odadobta a kabátját a kutyának és azt marcangolták szét.:D
2011. máj. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én most költöztem falura,és itt rengeteg a kóbor kutya..csak az utcánkban legalább naponta 4-5 el találkozok..van amelyiknek van gazdája csak állandóan elszökik. Összefutottam már egy agressziv rotival is..láttam,hogy nem tetszem neki,de megpróbáltam nyugodt maradni,és a kutyámmal együtt elsétálni mellette..Amstaff kanom van,igy mellette biztonságban érzem magam a fizikai ereje miatt,biztos vagyok benne,hogy megvédene..de szerencsére nemtörtént baj. Maradj nyugodt,és egyenesen menj tovább, ne nézz a kutya szemébe,mert azzal támadási reakciót váltasz ki belőle. Úgy érzi,hogy kihivod őt.Nem kell parázni..ritka eset ha egy kóbor eb támad...általában odajönnek hizelegni kajáért stb..inkább az olyan kutyától kell félni ami meglát és megpróbálja szétszedni a keritést hogy ki tudjon ugrani.
2011. máj. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Futni nem szabad, mert úgy is utolér!Ez alapszabály. Önvédelmi felszerelés mindig legyen nálad, ha támad szembe fordulsz vele, és először megdobálod, ha nem használ megkínálod bors vagy gáz sprayvel...Attól még a legelszántabb kutya is meghátrál.
2011. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt a megoldás a mestertől, kb. 0:21 -nél.

(azért az a foltos pitbull, lánccal a nyakában elég durva, már látványra is :))

[link]

2011. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!