Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaffom összeragadt egy...

Amstaffom összeragadt egy kaukázusival, mit tegyek, lesznek kölykök?

Figyelt kérdés
Sétáltattam a kutyám,egy kóborgó kaukázusi kan nekünk jött (nagyon féltem),és hát nagyon hamar megtörtént a dolog,nemtudtam mit csinálni mert féltem a kaukázusitól ,az én normálatlan kutyám meg megállt neki és kb 10 percig összevoltak ragadva most mit tehetek lesznek kölykök? A tüzelés kb. 10. napján van,(ez a 2. tüzelése)
2011. máj. 29. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz meg holnap egy állatorvost, hátha kutyáknak is létezik esemény utáni fogamzásgátló tabletta.

Inkább ez, mint pár felesleges kölyök ha nem örültök neki.

2011. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Doki
2011. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát vagy lesznek kölykök, vagy nem. A tenyésztők szenvednek a tökéletes nap kiválasztásával, de az egyszer megesett kutyáknak valahogy mégis sűrűn összejön.

Ha később sem akarsz kölyköket, a legegyszerűbb, ha ivartalaníttatod (azt vemhesen is lehet), és akkor megoldottad a gondot a jövőre nézve is. Gondolom ha legközelebb összefutsz egy hasonló kutyával, akkor sem fogod tudni megakadályozni a dolgot, úgyhogy szerintem ez a legbiztosabb megoldás. De a mostani helyzet kezelésére minden lehetséges módszerről (tabletta, injekció) az állatorvos tud felvilágosítást nyújtani, szóval mindenképpen érdemes nála kikötnöd.

2011. máj. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
állatorvos és egyszerűbb lenne ivartalanítani.kaphat injekciót is, de az nagy adag hormon,lehet,hogy teljesen megzavarja a kutya saját hormontermelését.
2011. máj. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

én ezt nem értem miért hagytad. azt felfogom hogy féltél a másik kutyától de miért nem sétáltál tovább vagy fordultál meg és futottál el az ellenkező irányba?


ajánlom máskor legyen nálad valami zajkeltő eszköz amivel eltudod kergetni az idegen kutyákat.

2011. máj. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Tabletta nincsen de van esemény utáni injekció amit 72 órán belül be kell adni.

Kb annyiba kerül mint az ivartalanítás. Utóbbival jobban járnál te is meg a kutya is.

Ha meghagyjátok a vemhet, lehet rámegy a szuka az ellésbe, mert a kau elég nagy a stafihoz képest. És az meg jó nagy tévhit, hogy a szervezete alkalmazkodik majd, és nem lesznek óriás kölykök.

Holnap vidd el dokihoz, és beszéljétek meg.

2011. máj. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nem értem, folyton 72 órás, bazihormonos injekciót mondogattok mindenkinek... az Alizint tényleg senki nem ismeri?


bár alapvetően én is azt ajánlom, hogy ivartalanítson...

2011. máj. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
a doki tud csinálni esemény utáni kezelést, pár hétig, menj el hozzá, és ha vannak kölykök csináltasd meg a kezelést, és ivartalanítsd.
2011. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 D.O.81 ***** válasza:

A szukák a hím egyedek spermiumait, akár hetekig is tudják tárolni. Így kóborló tüzelő szukából nem ritka, hogy többfajta keverék pottyan ki.

Tehát izgulhatsz, hogy lesz vagy nem lesz kölyök.


Üdv!

2011. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor még meglehet szakítani?
2011. máj. 31. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!