Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 kutya tartható panelban?

3 kutya tartható panelban?

Figyelt kérdés
vagy feljelentenek érte ? vagy hogy van ez?
2011. máj. 30. 03:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Kérdezz körbe a házba,ha engedik a szomszédok,akkor más nem szól bele.Legjobb ha írsz egy papírt és megpróbálod aláíratgatni,főleg a közvetlen szomszédokkal.
2011. máj. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekem 2 amstaff kan,és egy szuka palotapincsi van panelben.( 50nm) . Ha ki tudod elégiteni a mozgásigényüket napi 4 sétával,akkor persze,hogy tartható.Én nem kérdeztem meg a szomszédokat,mert a kutyáim nem sok vizet zavarnak. Amig nemvagyok otthon csendben vannak,nem rombolnak stb..de azért te rákérdezhetsz:)



20/L

2011. máj. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha a szomszédokat nem zavarja, akkor igen, viszont 3 kutyát lakásban tartani??? :S Durva dolog!
2011. máj. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
25%
1 kutyát is kínzás panelban tartani, de 3-at? Te tudod.
2011. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kínzás? Miért jobb, ha ki van cseszve egy kertbe (ne adj isten kennelbe, láncra) és senki nem szól hozzá?
2011. máj. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
23%
Nos, nem mondtam, hogy az a jó, ha kirakod a kutyát a kertbe. Egy kutyának az udvaron a helye, ahol naponta többször jársz, érik ingerek, és nem a 4 fal között kushad.
2011. máj. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Hát,mi kertesben lakunk, de a kutyámat szinte ki se lehet könyörögni a kertbe. Jobban szeret velem lenni a házban. Sztem nem kínzás, ha kielégítik a mozgásigényüket.
2011. máj. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
A kutya azt szereti, amire rá van szoktatva. Ha az udvarra szoktattad volna, esze ágában nem lenne bemenni a lakásba. De mindegy, a te dolgod, én megőrülnék a szőrtől. A saját hajam hullik, már attól megőrülök és kényszeresen takarítom, mert utálom, hogy mindenki mindenhol beleakad.
2011. máj. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Minden városnak van állattartási rendelete, vagy ebrendelete. Ezekben benne van, hogy hol mennyi állatot tarthatsz, illetve szokott lenni lakóház szabályzat is, amiben szoktak írni a kutyatartásról.

Az állattartási rendeletet megtalálod a településed honlapján (fenn kell lennie).

2011. máj. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
minden önkormányzat maga dönti el,hogy az ő területén hány kutyát enged lakásban tartani.Ennek nézz utána,mert ha nálatok egedélyezett a három,akkor a szomszéd fújhat egy kiló mákot,ha viszont csak kettőt engednek akkor rá leszel utalva a szomszédaid jóindulatára.
2011. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!