Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Őrző-védő kutya tenyésztő?

Őrző-védő kutya tenyésztő?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy őrző-védő kutyát,a fajtája nem lényeges,de tenyésztőtől szeretném.Ismertek ilyet az országban?
2011. máj. 30. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

igen, őket nagyon ajánlom:)

[link]

2011. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

jah, és természetesen csak akkor ajánlom, ha van időtök a kutyára, taníttatására, stb stb....

kemény kezű gazdát igényelnek.

Első voltam.


23L

2011. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért az öv fajtájúak között is nagy a különbség ám.

Nem mindegy, milyen tenyésztőtől akarsz. Vannak a show vonalak és vannak a munka vonalak sok fajtában.

2011. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az ÖV kutyafajták között is nagy különbségek vannak, talán előbb érdemes lenne tájékozódni a fajták között.

Ha gondolod, látogass ki egy jó kutyasuli ÖV edzéseire, ott fel tudod térképezni, hogy a különböző fajták hogyan dolgoznak, melyik miben igazán jó, mit szeret, mik az előnyei, hátrányai, igényei, stb.

Az becsülendő, hogy tenyésztőtől szeretnél vásárolni. :)

2011. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

azért a fajtája igenis lényeges, mert ahány, annyiféle természetű. Nektek együtt kell majd élni.

Vegyél egy munkavonalú jó ordas németjuhászt!!!

2011. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok amatőr,régóta van dolgom különböző kutyákkal,elsősorban Cane Corso illetve német juhász jöhet szóba
2011. máj. 31. 09:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ajánlottam a Cane Corso kennelt, akkor, ha értesz a kutyákhoz, én őt választanám! Nekünk is van egy, mi nem értünk annyira a kutyákhoz, mégis szépen meg tudtuk nevelni, és büszkék vagyunk rá:P
2011. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ha jól tudom könnyen idomítható kutya és intelligens is
2011. jún. 1. 05:38
 9/12 anonim ***** válasza:

9:45 vagyok! Valóban intelligens, de borzalmas makacs, nem szabad rá erőltetni semmit, mert többet a büdös életben nem hajlandó rá:P

Az okossága ellenére nem könnyű megnevelni, akaratos, és próbálja kiharcolni a saját "igazát"! Be kell "törni":)

2011. jún. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mennyibe kerül egy cane corso kölyök kb?
2011. jún. 2. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!