Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya a legjobb lakásba?

Melyik kutya a legjobb lakásba?

Figyelt kérdés
Melyiket a legegyszerűbb megtanítani a szobatisztaságra?!
2011. máj. 30. 16:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
német közép spicc
2011. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a kutya a legjobb lakásba, amelyiket a legjobban szeretik :) Minden kutya szobatiszta lesz, csak győzze az ember kivárni. Az enyém három nap alatt megértette, hogy mit kellene csinálni, de aztán csak-csak becsúszott még. Amíg nem vagy biztos benne, nagyon vigyázz. Egy kis kennel, kutyaketrec sokat segít a szobatisztaság tanulásában, a kutya nem piszkít oda, ahol alszik.

Vannak fajták, amik ugatósabbak, pl, terrierek, juhászkutyák. Minél kisebb egy kutya, általában annál mozgékonyabb. Akármilyet is választasz, figyelj arra, hogy eleget legyen sétáltatva, ha mégis kerti kutya lesz, akkor is kell a séta.

Nekem német juhászom van lakásban, egy tündér. Naponta egy-másfél órát sétálunk, és hetente többször egy nagy futás, túra.

2011. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
az nem igaz,h a kutya nem piszkít oda ahol aszik.nekem az ágyamba alszik,és hoppá,oda pisilt...
2011. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát most van nekünk palota pincsi..de már unom nagyot szeretnék. Csak anyuék azt nem engedik lakásba :(

Irhattok pár aranyos fajtát.

2011. máj. 30. 17:02
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
mi az hogy unod??neked nem való kutya...jobb is ha nem emgedik. besz*rok. Unja!!??
2011. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szobatisztaságra mindet ugyanannyi megtanítani, idő és türelemmel mind elsajátítja.

Max. mekkora lehet? Nézz utána melyik fajta való lakásba is.

Mennyi időd van vele foglalkozni? Mert azt minden kutyával kell, akár kicsi, akár nagy. Csak a nagyokkal többet, mert általában pl. a mozgásigényük is nagyobb.

Na meg ha nem neveled, tanítod, és játszol vele a napi több alkalmi sétán kívül, akkor lesz egy neveletlen, rossz kutyád. Aztán így hamarabb jut a mostani kis kutyád sorsára: megunod.

2011. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ez az unja most úgy hangozztt,pl. az anyád megszül,nevel utánna megunja a gyerekét és eldob.neked hogy esne ha téged megunna az anyád apád????
2011. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Foglalkozok a kicsikkel is mert szeretem őket. De egy idő után unom, hogy olyan picik.Ölebek. És én ezt a korszakomat már kiéltem. Nekem nagy kutya kellene ami tényleg "kutya" ami megvéd bárkitől. Nem a kutyát unom hanem a méretet. közepes méretüig lehet kutyus a lakásban.
2011. máj. 30. 17:21
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Egy kutyát, 14-15 évre veszel, nem olyan mint egy nadrág, hogy na ezt meguntam! Mielőtt veszel, pont ezért kell 3- szor meggondolni. Nem tárgyak, nem díszek, élőlények...
2011. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Még nem most akarok venni. 1-2 év múlva.De addigra elszeretném dönteni, hogy mégis milyen kutyust vegyek.

Lehet, hogy azért unom már a kisméretű kutyákat mert azokkal nöttem fel.És már csábít egy nagy kutya. Nem tudom...

2011. máj. 30. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!