Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a szomszéddal,...

Mit csináljak a szomszéddal, beszélni sem lehet vele.!?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A héten megkapom a kiskutyámat, de van egy kis problémám.. A szomszéd ..

Nagyon de nagyon nem szimpatikus. Kb 28-30 év körüli, reggel elmegy dolgozni, majd hazajön olyan 1 körül, lefekszik alszik. Fél 3 körül felkel, és ordíttatja a zenét, én meg nem tudok tanulni. Estig döngeti...

Mielőtt ideköltözött, addig csak egy cicusom volt, és már akkor megfenyegetett, hogy ha átmer menni hozzá a macskám, akkor kapával agyonveri. Erre én csak pislogni tudtam, most mégis erre mit mondhattam volna :( Állandóan néz, a múltkor amikor itt volt a haverja, totál részegre itták magukat, mi meg kint szalonnát sütöttünk, barátnőm is itt volt. Mi barátnőmmel hátul voltunk, és fütyülgettek nekünk, meg beszólogattak, azt hittem, hogy nekimegyek másnap... Egyébként mostanában, sőt már egy jó ideje sebek vannak a cicámon, ha megszeretném simogatni, morog, mert fáj neki a dereka, lába... Félek, hogy ez a vadbarom bántotta. Többször voltunk orvosnál. A cicám ki van ivartalanítva, nem hinném, hogy bunyózna. Ráadásul a kerítése meg sincs csinálva, az ő kutyái mindig átjöttek, a mi kertünkbe, meg itt aludtak a teraszon.... Szóltunk neki, hogy tegye már rendbe, de semmi azóta. Egy h.ülye paraszt. Lehetőségem nem volt rá, hogy esetleg megismerjem, ő már azonnal bunkó volt,de nem is baj..... Mit tegyek, mi lesz ha a kutyust is bántja majd? /Az ő kutyái már nincsenek ott, a barátnőjé volt a 2 kutyus, szétmentek,a csaj elköltözött, hála istennek, már nincs itt az a 2 kutya/


2011. máj. 30. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Baseball ütővel befenyíted:D legyél még olyanabb vele mint amilyen ő veled. máshogy nem hiszem h lehet hatni.
2011. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fontos neked a kutyus csináljatok neki kennelt, vagy vegyetek drótkerítést, az nem olyan drága.
2011. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
ez tényleg egy barom de valahogy el kell vele ezt rendezni és én nagyon sajnálom az állataidat szerintem te is bánjál igy vele
2011. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Barátod, vagy szüleid nem tudnak vele valamit kezdeni, kicsit megfenyegetni?
2011. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a kennel nagyon jó ötlet,de én egy jó magas betonkerítést húznék fel inkább.
2011. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jaj ne már :S.. Az átlagom is romlott, egyszerűen döngeti azt a szemét zenét..ráadásul mindig csak ugyan azt.

Elegem van belőle (!!) Félek, hogy a macskámat is bántja :(

2011. máj. 30. 17:13
 7/14 A kérdező kommentje:
De az nem a mi kerítésünk (!!) Ha hozzá nyúlnánk, még neki állna feljebb, ráadásul ilyen drót szerű. Már nem is azért, de nem fogom a kutyámat kennelbe dugni, mert ez a nyomorult, nem bír magával :S
2011. máj. 30. 17:15
 8/14 kisnita ***** válasza:
Be kell menni az önkormányzathoz a jegyzőhöz és panaszt kell tenni. Egyrészt a kerítés miatt (neki kell megcsinálnia mert az övé) másrészt a csendháborítás miatt. Ennyi az egész, nem nagy kaland.
2011. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
csináljatok egy kerítést 10 centire az övétől. A te felelősséged, hogy a kutyád ne menjen át más kertjébe.
2011. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat :)
2011. máj. 30. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!