Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg fogják egymást szokni?

Meg fogják egymást szokni?

Figyelt kérdés

Van egy 7 éves németjuhászom és vettem hozzá egy 4 hónapos leonbergit.

2 napja hoztam el,de nem nagyon akarja a németjuhász elfogadni. A kicsi menne vele játszani ugrál rá, nyalogatja a száját, harapgálja a nyakát de a nagy mindig rámorog meg vicsorog :S

Volt már valakinek ilyen??? Meg foglyák egymást szokni??? :)


2011. máj. 30. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

foglyááák??? jesszusom.

amúgy igen, megszokja a nagy egy idő után, de ha 2 hónap múlva is ez a helyzet, akkor már kétséges a barátság.

2011. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha neki menne le tudnád állítani? Mert ha igen, akkor hagyd rá nyugodtan, hogy morog meg vicsorog. Felállítja neki a szabályait, gondolom nem engedi, hogy a közelébe, a helyére menjen, meg elvegyen tőle dolgokat. Ez tök rendben van, ha a kicsi is ért a dologból, akkor ebből önmagában nem hiszem, hogy gond lesz.


De ha nem tudod verekedésből leállítani, akkor már a morgásért is szólj rá,viszont akkor állítsd fel te a kicsinek a szabályt, hogy nem zaklathatja a nagyot.


Amint ezt a kicsi érteni fogja, a nagy is majd másképp áll hozzá, és legközelebb az ivarérés környékén hoz majd új szabályokat.


Nem kötelessége egy idősödő érett kutyának elviselnie, hogy egy hebrencs kölyök egész álló nap rágja a fülét, meg ugrándozzon előtte. Ha nem bántja, csak ezeket letiltja, akkor nem lesz gond.

2011. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nory0722 ***** válasza:
Nekünk a 2,5 éves 'kiskirályfi' beagle-höz került egy szuka fél éves talált kutya. Egyikük sem akarta igazán a másikat,mikor a kicsi nekiment a beagle-nek,mikor azt simogattuk,rászóltam,odébb toltam. Nálunk 2 hátig tartott,utána egyszer csak azt láttam,hogy önfeledten játszanak,ma már elválaszthatatlanok(1éve). Ha az egyiket orvoshoz visszük,a másik addig vonít, míg haza nem jövünk. Légy türelmes,ne kivételezz,mindkettőn uralkodj,ha az egyik erőszakosabb,ne kezd azt simogatni,told el és simogasd azt,amelyik nyugodtabb,nem tolakodó. Szerintem nem lesz gond,rájön majd a nagy,hogy jobb neki is,hogy mindig van mellette valaki:) Csak az is új neki,hogy nemcsak rá figyelsz és az is,hogy egy még számára idegesítő kicsi folyton játszani akar.
2011. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tölts velük minél több időt, hogy eggyütt legyenek veled, kiismerjék egymást, és megszokják a másik jelenlétét!! :)
2011. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
It's depend on sex
2011. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!