Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a tökéletes...

Szerintetek melyik a tökéletes kutya, a következő feltételek alapján?

Figyelt kérdés

1. közép vagy nagytestű

2. szereti a gyerekeket, nem agresszív

3. ragaszkodik a gazdájához, élvezi a vele töltött időt, szóval nem úgy mint a csau csau

4. könnyen tanítható, nem makacs, engedelmes

5. nem ugat sokat

6. nem kell vele sokat törődni, ez hülyén hangzik, de nem úgy értem, nem kell lázadni, szóval nincsenek extrém igényei, pl nem kell hetente kozmetikába vinni, meg naponta fésülgetni, vagy mint pl a shar pei nél nem kell a redőit kezelni stb.

7. nem hiperaktív, mint pl a Husky, wels terrier

8. a házőrzés nem elsődleges cél


2011. máj. 30. 21:43
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Berni pásztor, golden retriver, labrador, német dog.
2011. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Labrador...
2011. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
90%
elmész a menhelyre és személyre szabott ajánlatot kapsz
2011. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim válasza:
Labrador:)
2011. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
Szerintem boxer, bár ő a 4. pontnak nem felel meg. De jó még a labrador is. Nagyon jó gondolat az előttem szólótól a menhely, rengeteg kóbor kutyus vár sajnos gazdira, akik között megtalálhatod a számodra/számotokra tökéletes társat.
2011. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
Magyar vizsla, esetleg puli/mudi. A labradorok, golden retrieverek, eurázsiak meg egyéb spiccek és talán a legtöbb juhászkutyafajta mint a német/ausztrál juhász vagy a border collie is hasonló. De amúgy kizárt hogy az itt felsorolt kutyafajtákból ne találj egyet egy menhelyen, de ez csak egy tipp hogy onnan érdemes elhozni.
2011. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim válasza:
németjuhász, nagyon okos fajta és messze nincs úgy túltenyésztve,mint mondják és nagyon türelmes tud lenni a gyerekekkel
2011. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim válasza:
Angol bullterrier...bár Ő általában makacs de a többi feltételnek megfelel!
2011. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
Bordeauxi dog, boxer, roti
2011. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Őszintén nem merek menhelyről elhozni kutyát, az legalább annyira rizikós mint a szaporítótól vett állat. Persze én is nagyon sajnálom őket, de mégis kétségek gyötörnek a menhely miatt. A boxer nekem csúnyácska. :) Az meg, h ne legyen makacs fontos számomra.
2011. máj. 30. 22:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!