Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tatabányán hol található...

Muszajdzseki kérdése:

Tatabányán hol található kutyafuttató?

Figyelt kérdés
Vagy nagyobb szabad tér, ahol nyugodtan el lehet engedni a kutyát szaladgálni.
2011. máj. 31. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A csóni tónál, ifjúmunkás 10-es tömbjeivel szemben. Tesco és városközpont között van :D
2011. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Egyéb alternatívák?
2011. jún. 11. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát hol szeretnél?
2011. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. 100% h a Gaálon is van valahol, de mondd meg a városrészt, és kiderítem, ott van-e
2011. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Leginkább Újváros területén. Csóni-tó nem rossz, de ott elég sok ember van, gyerekek és idősek is. A Tesco mellett láttam egy nagyobb füves részt.


Puli kutyám van, és bármit teszek vele, a terelési ösztöneit nem tudom kiirtani belőle, már csak játékból is utána szalad embereknek, főleg akiken érzi, hogy félnek vagy gyerekek estében, szaladnak. És ebből Oroszlányon (eddig ott laktam), rengeteg problémánk volt, nem egyszer fenyegettek meg engem és a kutyát is.


Annak meg semmi értelme, hogy folyton egy 1,5 méteres pórázon és szájkosárban legyen, amikor ekkora mozgásigényű fajtáról van szó.


Ezért keresek olyan helyet, ahova elsétálhatunk és szabadon szaladgálhat.

2011. jún. 17. 11:21
 7/7 anonim válasza:
A mentőállomás mögött is van egy kutyafuttatásra alkalmas terület. De a város tele van beépítetlen füves területekkel. Omega Plázával szemben is az Aldi mellett pl.
2013. márc. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!