Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kutyafajtáról? (lent. Bőv)

Figyelt kérdés
WELSH CORGI tulajdonosok ! mien valójában ez a fajta ? mindent amit tudtok mondjatok el róluk. (pl.: kijön-e más kutyákkal,mozgásigény,társas viselkedés stb..) köszönöm :)
2011. máj. 31. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem nincs de több tenyésztő ismerősöm is van...:) cardigan vagy pembroke érdekel? alapból rém vicces, mókás kutyusok, igazi juhászkutya jellemek kicsi testben tehát mindent a gazdiért, nagyon okosak könnyen nevelhetők. a többi kutyával nagyon jól kijön, juhászkutyaként van némi mozgás igénye de nem hiperaktív. Össz 4 tenyésztő van, két cardigan és két pembroke. Cardiganból a Marrow a legjob, pembrokból a Born to be
2011. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !! :) várok még tapasztalatokat !
2011. máj. 31. 21:23
 3/10 anonim ***** válasza:
2011. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az oldalt,én is nézegettem már utána. deh jobban szeretném gazdiktól hallani !
2011. máj. 31. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne nagyon várd...mint mondtam alig van kennel és nagyon kevés a kutya az országban
2011. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ohh értem. azért köszönöm.
2011. jún. 1. 14:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy wels corgim,csak már nagyon öreg volt és meghalt szegénykém.:''(Olaszországból hozák nekem az ismerősőömék,nagyon szerettem és nagyon aranyos kutya,viszont nehezen tanul és szereti az idegeneket.Más állatokkal jól elvan,szeret bent lenni és sokat kell vele foglalkozni mert utál egyedül lenni.:)Remélem adtam oár hasznos infót.
2011. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infót,sokat segítettél ;) Akkor ez azt jelenti,hogy inkább külföldön keressem a kennelek. köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 2. 17:01
 9/10 anonim ***** válasza:
vannak nagyon jó magyar kennelek mind a kétfajta corgie ból. A Marrow kennel kutyái nyertek már rengeteg kiállítást és Európa győztes kutyáik vannak, fajtájukon belül és a BIS ben is nagyon jól szerepelnek. A Born to Be kennel kutyái szintén világszínvonal és külföldön se találsz se jobb se olcsóbb kutyát
2011. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem. ksözönöm !! :)
2011. jún. 3. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!