Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hete tüzelt a kutyám, és...

2 hete tüzelt a kutyám, és elszökött. Kan kutyák társaságában láttam, de nem voltak összeragadva, csak próbálkoztak a fiúk. Szerintetek sikerült? Honnan tudom, hogy terhes-e?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 06:55
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
95%, hogy vemhes. De majd elviszed doktorbácsihoz, aki megmondja, és egyúttal meg is akadályozza a nem kívánt almot, ha kéred.
2011. jún. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Tuti várható kiskutya.....Na én pont ezért nem szeretnék szuka kutyát..:)
2011. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez nem jó hír,köszönöm.
2011. jún. 1. 08:49
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem ivartalanítottad? Hogy szökhetett meg? Ivartanaísd még most, nem késő!
2011. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ivartalanítottam,sajnos nem engedhetem meg magamnak anyagilag.A szomszédban nincs kerítés és ott betudnak jönni,és szétszedik nálam a kerítésem.
2011. jún. 1. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Pedig akkor számolnod kell hogy egy évben kétszer is fog lehozni almot, mert be fognak menni hozzá a kanok.

És ha bejön az ebadó ( mert hamarosan be is vezetik ) akkor fizethetsz rendesen az ivaros kutyád után.

Ha ivartalaníttatod és chipezteted, akkor csak pár száz forintot kell majd fizetned.

Mindenképpen megérné az ivartalanítás. Nézz körül az állatorvosoknál, mert némelyiknél szokott lenni akció, és akkor kevesebbe kerül a műtét.

2011. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

és mit csinálsz az alommal majd??vödörbe fojtod? merrt ezek szerint pénzed nincs nevelni oltatni őket!

tessék elvenni, magadtól megvonni amennyit csak tudsz és vidd orvoshoz h ivartalanítsa! szereted te a kutyád? tudod hogy fáj nekik a párzás? és szerinted évi 2 ellés mennyire fogja lerövidíteni a szukád életét? egyszer igenis ruházz be rá, mert akkor többet ezzel sem lesz gondod

2011. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

08:10.


Nem minden szuka hagyja magát.

Az én szukám pl. csak is kizárólag a párjának hagyja / ná magát befedezni.

Egyszer amikor időben lett volna, odajött egy kis keverék kan kutya, és sajnos nem tudtam elhajtani. ( kint voltunk a csajszival hosszú pórázon )

Na és többször próbáltam elhajtani, de nem tágított. Érezte a szagot. Egyszer csak amikor sikerült közelebb jönnie a szukám felkapta a hátsó lábánál fogva és rázta mint a rongyot. Még jó hogy pórázon volt, mert így a folytóját felrántottam, és ráüvöltöttem, hogy KÖPD KI!

Ahogy földet ért a kis kan, elfutott ahogy a lába vitte.

Sajnáltam szegényt de hát nem értett a szóból.

2011. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!