Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a bentlakásos...

Mennyibe kerül a bentlakásos kutyaiskola?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég egyedi, kérdezz meg párat a környékeden.

De amúgy nem javaslom a bentlakásost, mert a kutya marha okos lesz, csak te nem fogsz tudni vele bánni, ha más tanítja.

2011. jún. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.


Magára valamit is adó gazdi nem ezt a módját választja a nevelésnek.

2011. jún. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Általában ugye számolnak panzió díjat, ami napi szinten 2-5 ezer forint, plusz képzési díjat, ami szerintem szintén mondjuk 5000. Nyilván egyedi megállapodás kérdése, meg nem mindegy, hogy mennyi időről van szó.


De ennek abban az egy esetben van értelme, ha olyan súlyos szocializációs problémák vannak, amiket csak szuperintenzív szocializációval lehet megoldani, és ha az rendben van, akkor utána a gazdi járhat vele suliba.

2011. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem sok értelme van,hiszen a kutyasuliban elsősorban a gazdi tanul,nem a kutya.

láttam én már gazdit aki ott zokogott a tökéletesen kiképzett kutyája felett, mert az látványosan tojt a fejére és azt csinált amit akart.

A kutyasuli 60%-ban a gazdinakvan és csak 40%-ban a kutyának

2011. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sokba, nagyon sokba.

Viszont ,ha megfelelő kiképzőhöz viszed, az a tanítás végeztével téged is kezelésbe vesz, miként bánj a kutyával.

Mert az egész csak úgy működik, ha a gazda is megtanulja, mit kell tennie.

2011. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a bentlakás hátrányaival, volt már pár kutyám, akiket én tanítottam, de most olyan élethelyzetbe kerültem, amikor nincs más megoldás, de ezt nem részletezném. A semminél pedig ez is jobb, tapasztalatom meg van annyi, h ne csak pillogjak a kiképzett kutyámra. Aki tényleg árakról írt, annak köszönöm!
2011. jún. 2. 06:14
 7/7 anonim válasza:
nálunk 25 ezer kajával együtt
2011. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!